RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October

Редагувати переклад

Наповнена елегантними та вишуканими речима, колекція Anna October Resort 2024 містить одяг, створений для любові та життя. 

На цей раз дизайнерка плавно виводить Anna October Lady з її робочої студії чи святкового антуражу та занурює головну героїню колекції у вулиці міста, у реальне щире життя, захищаючи її від штучного імітування та гламуризації. Вона змішується із натовпом та поринає у кінематографію навколо себе, зізнаючись у любові до міста. 

RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October-Фото 1

Anna October переосмислює культові вечірні сукні бренду. Дизайнерка продовжує працювати з грайливим рюшами, розміщуючи їх на тендітній мінісукні та рукавичках. Вона традиційно привертає увагу до зони декольте та пропонує вже відомі сукню і топ з бюстьє у формі бутона тюльпана в яскраво-синьому кольорі. 

У цій колекції Анна не виокремлює весільні вбрання, проте його дотик присутній у світлих та романтичних образах, які з легкістю здатні перетворити щоденність на святковість.

RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October-Фото 2
 
RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October-Фото 3

Продовжуючи приділяти увагу крою в колекції Resort 2024, Анна створює два костюми та бежевий тренч у довжині максі зі вже знайомими застібками на гачках на рукавах.  

По-новому також розкриті в’язані елементи — впізнаваний елемент Anna October. У Resort 2024 дизайнерка додала вручну зв’язані чорнобривці, відсилаючись до української символіки, що уособлює красу України. Ці елементи розмістилися на довгій в’язаній сукні, светрі та комплекті з топу і спідниці. 

RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October-Фото 4

RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October-Фото 5

Знімання кампейну в теплій та сонячній столиці України зображує жінку, що гуляє містом. Ми бачимо, як вона виходить з метро та купує маки на центральних вулицях Києва. Вона прямує до Житнього ринку, щоб придбати продукти, проходячи повз дитсадку “Барвінок”. Інші кадри розповідають, як вона ходить пляжем коло Дніпра та Труханового Острова. Решта кампейну Resort 2024 знята в студії Маши Реви, однієї з найяскравіших українських мисткинь. 

RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October-Фото 6
 
RESORT 2024 COLLECTION: нова колекція Anna October-Фото 7

Читайте також: Офіс чи романтичне побачення: нова колекція BUSY & COMFORT від бренду Fashionista

Anna October Resort 2024 є не лише зізнанням у любові до Києва, це також вірш про жіночу красу та плин життя. Anna October супроводжує вас на кожному етапі роману: від першого погляду до справжнього кохання. 

Статьи по теме