RITO презентує соціальну колабу з БФ Життєлюб присвячену боротьбі з ейджизм в Україні

Редагувати переклад
Головна мета колаби  RITO х  БФ Життєлюб звернути увагу на першу в переліку дискримінацій у країні – дискримінацію за віком. Не тільки дорослі, а й юні - ми стикаємось з упередженнями щодо віку майже щодня. Частина від прибутку буде спрямована в БФ Життєлюб, що проектами наводить мости між поколіннями, та на ділі показує, що люди різного віку можуть бути цікавими один одному. Можуть бути вільними від стереотипів та упереджень.

RITO презентує соціальну колабу з БФ Життєлюб присвячену боротьбі з ейджизм в Україні-Фото 1

Модні кольори в поєднанні з вишуканою класикою, елегантність пряжі та довершеністю крою, чи може трикотаж ще щось додати до вашого стилю? Так, RITO може! Харизму та соціальну відповідальність, протистояння дискримінації за віком і упередженням ейджизма. Колаборація RITO з Благодійним фондом «Життєлюб» має на меті показати, як важливо оцінювати людину, як особистість, а не цифру у паспорті. І ви не маєте коритись чиїмсь обмеженням бути або занадто юним або занадто дорослим. Ви маєте бути собою і жити своє життя у тому віці в якому себе відчуваєте!

RITO презентує соціальну колабу з БФ Життєлюб присвячену боротьбі з ейджизм в Україні-Фото 2

RITO презентує соціальну колабу з БФ Життєлюб присвячену боротьбі з ейджизм в Україні-Фото 3

RITO пропонує Вам обрати свою річ, яка стане не тільки вдалим надбанням у вашому модному гардеробі, а ще й буде вкладом у боротьбу з упередженнями щодо віку людини, адже 50% з прибутку від продажів колаборації спрямовується до БФ «Життєлюб» на проект « Хата поруч».

І ще трохи про важливу складову колекції – якість пряжі, техніка жакардового в’язання, лекала та техніки поєднання різного крою рукавів в одній моделі, дуальність (модель має дві сторони з відмінним кольоровим рішенням для носіння, тобто можна носити одну річ на дві сторони).

RITO презентує соціальну колабу з БФ Життєлюб присвячену боротьбі з ейджизм в Україні-Фото 4

RITO презентує соціальну колабу з БФ Життєлюб присвячену боротьбі з ейджизм в Україні-Фото 5

RITO презентує соціальну колабу з БФ Життєлюб присвячену боротьбі з ейджизм в Україні-Фото 6

Читайте також: TWICE X JERRY HEIL: ЗІРКОВА КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ СМІЛИВИХ ТА ТЕНДІТНИХ 

Статьи по теме