Sand on skin: новий літній дроп від COOSH

Редагувати переклад

Український бренд одягу та аксесуарів COOSH представив літній дроп, головною ідеєю якого було перенести пляжну атмосферу у ритм міста. 

Сьогодні ми не можемо повністю насолодитись українським морем, тому бренд вирішив створити дроп, який буде нагадувати про головний атрибут літа. 

Sand on skin: новий літній дроп від COOSH-Фото 1

Під час створення Sand on skin вони занурились у пляжний вайб та повністю надихнулись ним. Дивлячись на кампейн, можна відчути теплі промені сонця та пісок на шкірі. Відразу ж хочеться замружитись та прислухатись до шуму хвиль. 

Sand on skin: новий літній дроп від COOSH-Фото 2

Sand on skin: новий літній дроп від COOSH-Фото 3

До нового дропу увійшли актуальні жилети, шорти, сукні з затяжками, сарафани та костюми з льону. Останні ідеально підійдуть для спекотної погоди, так як створені з натуральної тканини, яка природно охолоджує тіло. 
Sand on skin: новий літній дроп від COOSH-Фото 4

У дропі використано багато в’язаних мотивів. Найяскравішими елементами стали в’язані максісукні з відкритою спиною і плетені моделі на бретелях. Вони виконані у чорному, коричневому та молочному кольорах, які ідеально підкреслюють засмагу. 

Читайте також: НОВИЙ ДРОП OMELIA ПРО СКОРОПЛИННІСТЬ ЖИТТЯ, ЗНИКАЮЧУ КРАСУ І СЕНСИ БУТТЯ

Sand on skin: новий літній дроп від COOSH-Фото 5

Sand on skin: новий літній дроп від COOSH-Фото 6

Придбати літній дроп можна в Інстаграмі бренду, на сайті або в шоурумах у Києві, Львові та Тернополі. 

COOSH [куууш] — український бренд ready to wear одягу та аксесуарів. 100% речей COOSH створені на власному виробництві з великою любов’ю до людей. 

Статьи по теме