UA
  RU

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY

  Редагувати переклад
  Верхній одяг KULAKOVSKY давно став справжнім lovemark для поціновувачів ідеального крою та найвищої якості виробництва поза часом і місцем. Але в цьому сезоні дизайнер робить ставку на сміливість і оспівує життя в кожній миті. Розуміння, яке він отримав, переживаючи війну на батьківщині, — треба проживати кожен день. Ми повинні цінувати час, який у нас є, і не ставити життя на паузу, яким би складним воно не було в даний момент.

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 1

  Саме тому, в колекції FW’22/23 він зіставляє протилежності — скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність, і представляє селект класичного верхнього одягу, який при цьому привертає до себе увагу.

  Нам потрібно бути сміливими та розкутими сьогодні, тому що пізніше може ніколи не настати.

  Разом із культовими моделями KULAKOVSKY — куртками-бомберами, косухами та плащами з овчини та шкіри, у колекцію увійшли абсолютно нові айтеми. Серед них — оверсайз куртка TYSHA із м’якої шкіри зі знімним коміром із шерпи, а також вітро- та водонепроникна парка із кулісками, які підкреслюють лінію талії. Особливої уваги заслуговує двостороння дублянка MRIYA. На думку дизайнера, ця модель є найзатишнішою в колекції, створеною для тривалих прогулянок зимовим містом.

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 2

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 3

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 4

  Але головною інновацією колекції FW’22/23 є розширення лінійки бренду капсулою жіночого шкіряного одягу, яка включає в себе спокусливі облягаючі сукні, прикрашені шнуровкою, бунтарські міні-спідниці, а також костюми-трійки —power suits у виконанні KULAKOVSKY.

  Бажання KULAKOVSKY експериментувати з класикою відображено в техніках, застосованих у процесі виробництва — створений у техніці печворк шкіряний жакет, чи робота зі шнуровкою, яку можна регулювати для забезпечення комфортної посадки.  Також, в цій колекції бренд використовує потерту шкіру ручної роботи, а також продовжує працювати зі шкірою, обробленою рослинними танінами, що робить її біорозкладаною та нешкідливою для навколишнього середовища. І хоча колірна палітра збережена нейтральною з відтінками чорного, коричневого, кольору слонової кістки та світло-оливкового, є місце і для яскравих вкраплень червоного, жовтого та золотого металіка.

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 5

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 6

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 7

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 8

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 9

  Скромність і провокаційність, жіночність і маскулінність у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 10

  Читайте також: КАРДИГАНИ ТА ЖИЛЕТИ З КАШЕМІРОВОЇ ПРЯЖІ, ШТАНИ-ДЖОГЕРИ ТА ПАЛЬТО З НАКЛАДНИМИ КИШЕНЯМИ: НОВА КОЛЕКЦІЯ-КОНСТРУКТОР RITO 

  Статьи по теме