UA
RU

SLAVA UKRAINI від LEM на TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY

Редагувати переклад

В рамках Tbilisi International Fashion Day грузинський бренд LEM презентував свою нову колекцію, створену на підтримку України і всього народу країни. Лейбл став улюбленцем прихильників моди в Україні, бо неодноразово приймав участь в Ukrainian Fashion Week, тому дизайнер Фрідон Нігуріані на знак солідарності та вдячності створив лінійку SLAVA UKRAINI, яка й була показана в Тбілісі. 

SLAVA UKRAINI від LEM на TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY-Фото 1

У показі брали участь декілька українських моделей, які здолали непростий шлях з Києва до грузинської столиці спеціально для показу LEM. Для макіяжу були використані традиційні кольори українського прапору – жовтий і блакитний: у когось майорів стяг на щоках, у когось ця комбінація прикрашала віки. Як і завжди в роботах Фрідона, була помітна буйність фарб, але основними барвами колекції знову ж стали кольори українського степу та чистого неба. Серед багатьох образів виділявся вихід двох моделей, одягнених у сукні кольорів прапору України та Грузії, як знак того, що народ Сакартвело висловлює свою підтримку і готовий стояти поряд. Музика для шоу теж була обрана з думкою про Україну – ремікс відомої пісні культового гурту Океан Ельзи «Без бою» – невмираючий хіт. 

SLAVA UKRAINI від LEM на TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY-Фото 2

SLAVA UKRAINI від LEM на TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY-Фото 3

В одязі нової колекції використовувалась техніка печворк, подіум сяяв від великої кількості пайетків та глітеру, а також дзвенів, коли проходились моделі, вдягнуті у вироби, прикрашені ланцюгами, що символізували міцний дух та незламність українських людей. 

SLAVA UKRAINI від LEM на TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY-Фото 4

SLAVA UKRAINI від LEM на TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY-Фото 5

Статьи по теме