UA
RU

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу

Окуляри вже давно перестали сприйматися просто як засіб для покращення зору. Вони стали справжнім помічником у створенні власного стилю.

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу-Фото 1

Чи замислювались ви над тим, як можна зробити звичайні окуляри «родзинкою» будь-якого образу? Ми — так. Тому редакція Marie Claire поставила собі за мету знайти такі окуляри, які б пасували і під мінімалістичний стиль, і стали б головним «козирем» любителям експериментів зі своїм гардеробом. І ми знайшли їх. Це нова колекція окулярів від бренду Casta, шо представлена в магазинах оптики Люксоптика.

Ми спробували комбінувати їх з різним стилем одягу, аксесуарами і, навіть, кольоротипом зовнішньості і можемо з упевненістю сказати, що іміджеві окуляри з колекції «Подумки» — те, що потрібно аби повністю завершити свій образ. Ось 5 основних причин, чому саме на них редакція Marie Claire зупинила свій вибір.

Захоплива класична строгість

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу-Фото 2

Новий модельний ряд виглядає класично-строго, адже саме такий дух сьогодення. Але хай ця строгість вас не лякає, бо за нею ховається тендітність наших думок.

Стильна лаконічність

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу-Фото 3

Оправи та окуляри лаконічні, зручні, зрозумілі. Вони легко доповнять будь-який гардероб та складуть гарному компанію в будь-яку пору року.

Витончені акценти

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу-Фото 4

Колекція сповнена простих та водночас цікавих акцентів, таких, наприклад, як різнокольорові завушники. Вони не відволікають уваги від власника або власниці, натомість охайно прикрашають його або її особистість. 

Читайте також: СТИЛЬ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО: РЕЧІ, ЯКІ ВВІВ У МОДУ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Універсальність

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу-Фото 5

Окуляри бренду Casta — це про універсальність. Вони ідеально пасують блондинкам та брюнеткам, власницям літнього чи зимового кольоротипу, жінкам та чоловікам. Цей аксесуар промовисто розкаже про вашу сміливість та ювелірно підкреслить романтичність натури.

Філософія створення

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу-Фото 6

Немало важливу роль у новій колекції окулярів Casta відіграє сенс її створення. Концентрація на собі, на своїх почуттях, прислухання до кожної власної думки, дотик до неї, цілковите занурення в неї.

Зараз цей персональний вимір роздумів охоплює кожного з нас більше, ніж будь-коли і саме звідси така філософська назва «Подумки».

Спеціальний інгредієнт: окуляри як доповнення до будь-якого образу-Фото 7

Отже, ми впевнились в тому, що окуляри можуть стати тим самим завершальним акордом у створенні власного стилю, якого нам так не вистачало. Без яскравим оправ, незвичних форм і прикрас. Все просто — геніально.

Статьи по теме