UA
  RU

  Summer is here: літня колекція бренду German Apparel

  Редагувати переклад

  Український бренд German Apparel презентував літню колекцію під назвою Summer is here.


  Вона об’єднала в собі два різних за настроєм дропи: Inspiration — для літніх особливих образів та Basic — для повсякденного життя.

  Summer is here: літня колекція бренду German Apparel-Фото 1


  German Apparel залишається вірним своїм принципам та створює одяг, який не заважає бути собою. В літній колекції це виражається в натуральних тканинах та вільному крої речей. Основою дропу Inspiration стали лляні оверсайз костюми з шортами та спідницями на запах, а також кімоно й сукні-комбінації з тенселу в двох варіантах: міні та максі. 

  У дропі Basic можна обрати бавовняні сукні-футболки, майки, футболки, велосипедки, шорти та штани вільного фасону. Також у цьому сезоні бренд вперше презентував купальник з біфлексу. 

  Summer is here: літня колекція бренду German Apparel-Фото 2


  Summer is here: літня колекція бренду German Apparel-Фото 3

  Палітра відтінків, яка лягла в основу моделей, сповна передає літню сонячну атмосферу. Насичений помаранчевий, лимонний, ніжний рожевий та небесно-блакитний — основні кольори цього сезону для German Apparel. Завдяки універсальності моделей, речі з колекції легко міксувати між собою, щоразу створюючи нові образи. 

  Хоча більшість з нас досі живе в лютому, літо вже тут, і ми створили цю колекцію, щоб повернути себе та наших клієнтів до життя. Щоб вони відчули легкість, жарке сонце, запах трави під ногами, смак черешні. Ти тут. Ти зараз. Ти живеш,  —  говорить засновниця бренду Валерія Цимбал. 

  Summer is here: літня колекція бренду German Apparel-Фото 4


  Читайте також: Босоніжки 2022: які моделі варті вашої уваги

  Літня колекція українського бренду вже доступна на сайті.

   


  Статьи по теме