UA
RU

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу

Редагувати переклад
Нова капсульна колекція присвячена очікуванню дива, що неминуче станеться. У часи болю, сумнівів та тривог особливо важливо триматися разом – а зимові свята, хоч цьогоріч і забарвлені тугою, мають неймовірну здатність об’єднувати людей.  За святковим столом ми всі зможемо загадати одне найважливіше бажання – і MY x MY  прагне наголосити на цій атмосфері та надихнути вірити у найкраще.

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу-Фото 1

Нова колекція «Світло в тобі» саме про це: про сподівання, стійкість, безумовну любов, довіру; про наше вміння у найчорнішій пітьмі знаходити яскравий промінь надії. Цьогоріч українські родини зустрінуться за різних обставин, і тому до колекції увійшли вироби, які пасуватимуть будь-яким локаціям та атмосферам. Для MY x MY було важливим саме витримати у капсулі баланс між святковим настроєм та стриманістю, що притаманна цій буремній епосі.  

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу-Фото 2

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу-Фото 3

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу-Фото 4

До колекції увійшли текстурні сукні з шовковистих та сітчастих тканин, декоровані пір’ям жакети з корсетними елементами, вовняні кардигани та оверсайз-худі із вишивкою та в’язаними аплікаціями ручної роботи. Дизайнерки бренду свідомо не використовували пайєтки чи стрази, щоб не відволікати увагу з реального, щирого сяйва – того, яке має кожна сучасна українка.

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу-Фото 5

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу-Фото 6

Світло в тобі: українській бренд MY x MY презентує нову капсулу-Фото 7

Читайте також: ПРО СИЛЬНИХ ЖІНОК, ЯКІ ЗМОГЛИ ЗБЕРЕГТИ ВІРУ ТА ЖАГУ ДО ЖИТТЯ ПОПРИ ВСЕ: НОВА КОЛЕКЦІЯ ARUTIUNOVA 

Статьи по теме