У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу

Редагувати переклад
Для Віки Адамської Карпати мають особливе значення, адже саме там на висоті більше 900 метрів над рівнем моря в перший місяць повномасштабного вторгнення дизайнерка знайшла свій прихисток, виїхавши з родиною із рідного Харкова. Гори завжди були джерелом натхнення для різних шукачів. Пік означає реалізацію. Для VIKA ADAMSKAYA гори стали новим початком та джерелом зцілення.

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 1

Той, хто хоча б раз бував в українських Карпатах, знає та відчуває силу цих гір. Неймовірні місця, природа прекрасна у кожному своєму прояві, незабутня енергетика, своєрідна містичність, гармонія, спокій та велич… Можна безкінечно довго описувати всю красу Карпат. Ці гори не відчувають часу – вони, вічні, та дарують натхнення і силу людям з відкритим серцем.

Тому цього зимового сезону новий дроп присвячено саме українським Карпатам. Капсула під назвою The Carpathians пропонує стильний зимовий гардероб, сучасний та продуманий у кожній деталі. Верхній одяг представлений класичними пуховиками, які оздоблені підкладкою із принтом у гори та акцентним коміром блакитного кольору. Малюнок з горами також з’являється на комфортних худі у формі принта та вишивки тон у тон. Базою колекції є теплі картаті сорочки, спортивні костюми та лонгсліви із легінсами, які можна носити як у горах так і в місті взимку – цей тренд нам активно демонструють голлівудські селебріті, виходячи у місто в лосинах та оверсайз светрах.

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 2

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 3

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 4

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 5

Серед аксесуарної групи можна виділити «дуті» чобітки із запатентованою технологією підошви ice track, створені у співпраці із брендом Emmelie Delage. Також до дропу увійшли теплі шкарпетки, шапки біні, шарфи, пляшечки для напоїв та пледи із принтом The Carpathians, які можна носити як пончо, або ж використовувати як home декор. Окрема любов – особливий трав’яний чай, створений VIKA ADAMSKAYA для тих, хто особливо цінує в Карпатах – тепло, затишок та життя в моменті. 

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 6

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 7

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 8

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 9

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 10

У фокусі уваги Карпати: Віка Адамська презентує зимову капсулу-Фото 11

Фото: Лоліта Шарун, стиль: Діана Онацька

Читайте також: ОБІЙМИ: НОВА КОЛЕКЦІЯ ONE BY ONE ТА КАТІ ОСАДЧОЇ 

Статьи по теме