UA
RU

Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн

Редагувати переклад

Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та кампейн, присвячений допомозі тваринам з притулку.

Marsego створює базові, класичні, а також святкові та коктейльні образи. Новий рік бренд пропонує зустрічати з тваринами з притулків і допомогти їм фінансово, адже вони теж потребують любові та підтримки. Головними героями кампейну стали кролики, один із символів 2023 року.

Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 1

Новорічна колекція органічно розкриває стилістику Creative Black Tie та задає тон витонченого образу. Відкриває колекцію білий та чорний костюм вільного крою з оверсайз жакетом, лацкан якого усипаний камінням. Також бренд презентує приталені сукні довжини максі та міні, які вирізняються струменистим блиском шовку та мінімалістичним декором. Особливі речі в колекції — сяючий топ та скорт з бахромою із каміння. Кольорова палітра стримана: класичні білі та чорні відтінки розбавляє небесно-блакитний.

Елегантність Marsego втілили за допомогою витончених деталей: каміння, кристалів, пір’я, складного крою, акцентованої талії та асиметричного подолу сукні.

Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 2
 
Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 3

Бренд поставив за ціль подарувати частинку новорічної атмосфери та можливість відтворити наше минуле життя хоча б на один вечір.

Цей рік випробовував нас на стійкість і продовжує підкидати нові виклики. Але ми точно усвідомили важливість допомоги, взаємопідтримки та благодійності. Саме тому новорічну колекції ми вирішили присвятити добру та подарувати трішки любові тваринам,

— ділиться Марина Морозова, засновниця бренду Marsego.  

Читайте також: Miu Miu, Dr. Martens, Alaïa: таємний модний щоденник Венздей Аддамс

Частину коштів з продажу колекції передадуть притулку «Носики» для спеціальних карантинних помешкань, щоб пролікувати котиків.

Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 4
 
Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 5

Детальніше ознайомитися з колекцією та придбати її можна в Instagram бренду або в шоурумі за адресою м. Київ, Кловський узвіз 7а.

Статьи по теме