UA
  RU

  Український бренд Riot Division представив колаборацію з музичним проєктом Koloah

  Зустрічайте нову колаборацію українського бренду Riot Division і музичного проєкту Koloah. 

  Український бренд Riot Division представив колаборацію з музичним проєктом Koloah-Фото 1


  В колекції одягу під назвою Waveform, бренд Riot Division надихнувся стилем самого київського композитора та артиста Дмитра Авксентьєва [Koloah]. Аксесуари, які носить Дмитро, це панама або кепка, і ось Riot Division втілив у життя саме ті головні убори, які запропонував музикант. Так само для колекції Waveform розробили сумку для платівок, місткість якої складає до 30 платівок.

  «Ми намагалися зробити її такою, щоб вона не виглядала як сумка-бокс для платівок, а щоб її можна було носити у повсякденні, «- коментує Олег Мороз, дизайнер бренду.


  Український бренд Riot Division представив колаборацію з музичним проєктом Koloah-Фото 2

   

  Український бренд Riot Division представив колаборацію з музичним проєктом Koloah-Фото 3


  Колекція Waveform — це прості речі без складних рішень, легкі нейлонові тканини та 100% бавовна. Начебто прості образи створені з технологічних тканин і жодна деталь не є зайвою — все функціональне, у всього є своє завдання.

  Читайте також: Пам’ятка для власниць чутливої шкіри: як діагностувати, доглядати та не нашкодити

  У колекцію Waveform увійшли штани, футболка, лонгслів, сумка, кепка, панама. Усі речі з колаборації виконані у чорному кольорі, адже саме цей колір — символ простору у космосі.  Український бренд Riot Division представив колаборацію з музичним проєктом Koloah-Фото 1

  Український бренд Riot Division представив колаборацію з музичним проєктом Koloah-Фото 5


  Принти в колекції були розроблені разом з музикантом Koloah. Основою принтів стала звукова хвиля басу, яка стала символом сумісної колекції.

  Статьи по теме
  x
  x