UA
  RU

  Український бренд T.Mosca представив новий формат в’язаних речей

  У новому сезоні дизайн-команда бренду T.Mosca вирішила вивести формулу спокусливого і ультрамодного трикотажу. 

  Український бренд T.Mosca представив новий формат в’язаних речей-Фото 1


  Абсолютний хіт 2022 року – новий зухвалий погляд на затишні в’язані речі. З легкої подачі світових трендсеттерів Хейлі Бібер, Ірини Шейк, Кендалл Дженнер до трикотажних колекцій знову можна застосувати слово ‘hot’. «Бабусин» светр здав свої позиції перед сексуальними платтями з вирізами, стильними в’язаними бралетами, напівпрозорими спідницями із сітки та джемперами з відкритою спиною чи оголеними плечима. 

  Зимова капсула T.Mosca повністю складається із бестселерів, які точно стануть зірками Instagram. Окремої уваги заслуговує нова в’язка в колекції – імітація сітки. Особливо виграшно вона виглядає у виконанні пряжі з люрексом. 


  Український бренд T.Mosca представив новий формат в’язаних речей-Фото 2

  Український бренд T.Mosca представив новий формат в’язаних речей-Фото 3

  Читайте також: Артпроєкт «Діабет не вирок»


  Концепція slow fashion також знайшла відображення у новій лінійці: бренд перевипустив декілька моделей, які дизайнери T.Mosca створили ще на початку своєї кар’єри. Светри з колекції восьмирічної давнини отримали друге життя у новій інтерпретації – з найм’якішої мериносової пряжі. Кольорова гамма колекції – харизматичний чорний, ефектний бірюзовий і теракотовий, а також лаконічний білий і беж. Матеріали – натуральні (меринос, шерсть, віскоза).

  Український бренд T.Mosca представив новий формат в’язаних речей-Фото 4

  Український бренд T.Mosca представив новий формат в’язаних речей-Фото 5  Фото:Андрій Ліщук

  Статьи по теме
  x
  x