Український бренд з історією Indposhiv розпочав новий сезон 

Редагувати переклад
Український бренд Indposhiv уже чотирнадцять років створює чоловічий гардероб за стандартами bespoke Гільдії кравців Великобританії. Головна особливість і місія бренду — поширення культури bespoke одягу в Україні. В основі цього підходу максимальна персоналізація, індивідуальні мірки та ручна робота.

Катерина Возіанова

«Свою роботу ми почали в 2009 році та пережили кризу, революцію та продовжуємо переживати війну. Попри те, що зараз найскладніший момент, класика була є та буде. Bespoke костюм завжди на часі, бо це більше ніж просто одяг», — розповідає засновниця бренду Катерина Возіанова.

Розпочати новий сезон бренд вирішив із презентації ексклюзивних тканин, які обирали власноруч на півночі Італії. Кожна з них представлена в лімітованій кількості та з неї можна замовити новий bespoke костюм, піджак або пальто, які будуть дарувати відчуття впевненості та комфорту ще не один сезон.

індпошив

«До війни ми доволі часто подорожували по виставках і виробництвах для того, щоб привозити нашим чоловікам найкращі тканини. Скажу зі стовідсотковою впевненістю, що настільки вибагливих до тканин клієнтів, як в Україні, я не бачила ніде. Мені є з чим порівняти, адже ми працювали і в Лондоні, і в Парижі. Тому наш обов’язок, як найбільшої bespoke компанії на нашому ринку, привозити та пропонувати їм найкраще. Минулого разу ми обрали тканину, з якої, як виявилося потім, був пошитий піджак для одного з героїв фільму “Джентльмени”. Тож у нашому смаку я не сумніваюся”, — розповідає засновниця бренду Катерина Возіанова.

индпошив

тканина з Джентльмени

Indposhiv упевнений, що костюм на часі та, як казав у минулому рекламному ролику Ілля «Гендальф» Самойленко: «Костюм 一 похідне явище від військової форми. Строчка, колір, матеріал 一 все це має значення. Це шматочок історії, який ти одягаєш на себе. Bespoke це можливість створити разом щось красиве, тому що творите ви з кравцем разом. Класика тим і відрізняється, що вона вічна».

Читайте також: SMALL TALK: ВІЙСЬКОВИЙ ОЛЕКСАНДР БУДЬКО З ПОЗИВНИМ «ТЕРЕН» ПРО АВТОБІОГРАФІЧНИЙ РОМАН «ІСТОРІЯ ВПЕРТОГО ЧОЛОВІКА» 

Статьи по теме