UA
RU

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager

Редагувати переклад
Lili Mager випускає дебютну колекцію, яку бренд вже встиг показати на подіумі Paris Fashion Week. Дизайнер бренду ділиться своєю пристрастю до поєднання гранжу та гламуру, пропонуючи власне бачення романтизму в моді.

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 1

Марка ready-to-wear луків під керівнцтвом креативної директорки Лілі Магер з творчим та бунтарским характером. Дизайнер бренду ділиться своєю пристрастю до поєднання гранжу та гламуру, пропонуючи власне бачення романтизму в моді. Дівчина Lili Mager не боїться демонструвати силу та сексуальність, залишаючись романтичною та чуттєвою.

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 2

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 3

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 4

Нова колекція ‘Bedazzled’ поєднує у собі романтичний, маскулінний та рок-н-рольний вайб. До неї увійшли сміливі міні, вільні комбінезони, жакети та пальто оверсайз, а також ефектна рожева сукня. Все це разом формує бездоганну капсулу для тих днів, коли тобі точно не хочеться нудьгувати.

“Я прагнула зробити свою візуальну та ідеологічну історію, в якій моя героїня робить завжди те, що їй заманеться, не боїться себе виражати, у тому числі через одяг. Вона вміє цінувати власну свободу і власні рамки, — ділиться Лілі Магер, дизайнерка бренду.

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 5

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 6

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 7

Поєднання гранжу та гламуру у новій колекції Lili Mager-Фото 8

Читайте також: М’ЯКА ЕЛЕГАНТНІСТЬ: MARSEGO ВИПУСТИЛИ ОСІННЮ КОЛЕКЦІЮ 

Статьи по теме