UA
  RU

  Вишиванку всім: український бренд Etnodim виходять на міжнародний ринок

  Відтепер кожен бажаючий за кордоном може купити українську вишиванку від виробника і зробити пожертву ЗСУ.


  Український бренд вишиванок Etnodim вважає, що про Україну повинен знати кожен і не тільки в рамках війни. Бренд прийняв рішення виходити на міжнародний ринок та поширювати свою продукцію серед іноземних покупців.

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от ETNODIM 🇺🇦 (@etnodim)


  Після вторгнення російських військових на територію України, життя та діяльність бренду поділилася на “до” та “після”. Etnodim почали більше займатися волонтерством, збираючи кошти на потреби української армії та змінили місце роботи. Тепер їх офіс знаходиться не в Києві, а у Львові.

  Але ще одним важливим кроком для бренду стало те, що вони відтепер поширюватимуть вишиванки на світовому рівні і відкрили можливість всім бажаючим з будь-якого куточку світу придбати наш символ, частинку нашого культурного коду.


  Про свій намір засновник Etnodim Андрій Черуха повідомим на сторінці бренду:

  Ми прийняли рішення продовжувати нашу справу. Перевезли частину товару у Львів та налаштовуємо виробництво. Балансуємо між волонтерством та роботою. Вважаємо, що вишиванки особливо важливі сьогодні для поширення української культури у світі. Тому у наших іноземних друзів тепер є можливість придбати кльову вишиванку та підтримати бізнес і економіку України. Замовлення приймаємо на сайті та відправляємо по всьому світу. «Борітеся і поборете» – ми в тилу. І хочемо подякувати друзям львів’янам за пропозиції допомоги та підтримку,

  – йдеться в повідомленні.  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

  Також на сайті бренду можна зробити благодійну пожертву для Збройних сил Україні у розмірі від 100 гривень до 5000 гривень. 


  Статьи по теме