W8LESS святкує день народження

Редагувати переклад
Український бренд W8LESS, на чолі з Анною Шаш, святкує свій 9 день народження. Бренд вже має власну традицію - святкові колекції одягу, присвяченні дню народження. Цей рік не став винятком і Анна презентує дроп, поєднаний силою та сексуальністю.

W8LESS святкує день народження-Фото 1

“W8LESS — середня дитина в нашій сімʼї. Вона росте та змінюється, як і наш одяг. З кожним роком бренд стає більш складним, сміливим та вибагливим до якості. В кожну колекцію ми інвестуємо свою увагу та натхнення, створюючі позачасові речі”, — Анна Шаш.

Бренд вже має власну традицію — святкові колекції одягу, присвяченні дню народження. Цей рік не став винятком і Анна презентує дроп, поєднаний силою та сексуальністю. Пропонуємо разом досліджувати сміливе поєднання вовни та шкіри, прозорих суконь та металевих блискавок, звісно в наших фірмових темних відтінках. Цей одяг втілює дуалізм могутності та спокуси, створюючи образ, в якому ви здатні на більше, ніж ви думаєте.

W8LESS святкує день народження-Фото 2

W8LESS святкує день народження-Фото 3

W8LESS святкує день народження-Фото 4

W8LESS святкує день народження-Фото 5

“Лімітованість — це акцент, якому ми приділяємо багато увагу, зважаючи на те, що все виняткове в нашому житті залишається надзвичайно бажаним”, —  Анна Шаш.

W8LESS святкує день народження-Фото 6

W8LESS святкує день народження-Фото 7

W8LESS святкує день народження-Фото 8

W8LESS святкує день народження-Фото 9

W8LESS святкує день народження-Фото 10

W8LESS святкує день народження-Фото 11

W8LESS святкує день народження-Фото 12

W8LESS святкує день народження-Фото 13

Фотограф Андрій Грей, стиль Наталія Осадча

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: АННА ШАШ, ЗАСНОВНИЦЯ ТА ДИЗАЙНЕРКА W8LESS 

Статьи по теме