UA
RU

Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA

Редагувати переклад

Український бренд сумок JUNA презентував нову колекцію FW 23-24, яка демонструє, що навіть у холодні сезони не треба боятись яскравих фарб та проявлення себе. 

Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 1

Сумки бренду нагадують про те, що завжди потрібно залишатись собою та показувати власну особистість. Осінь та зима не перешкода для цього, тож продукція JUNA поєднала у собі дві найголовніші речі — стиль та комфорт. 

До колекції увійшли сумки, виконані зі шкіри та замші. Вони мають срібну фурнітуру, регульований ремінець та приховану магнітну застібку. Акцентні моделі виконані у трендових зараз червоному та шоколадному кольорах. А новинкою стали місткі шопери з закругленим дном.

Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 2
 
Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 3
 
Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 4

У зйомці кампейну використаний унікальний елемент — крижаний диван, який відображає холодні зимові дні та одночасно служить полотном для кольорів. 

Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 5

Кожна сумка приносить із собою сплеск палітри, нагадуючи про те, що краса не замерзає разом з природою. У JUNA вірять, що кожна жінка може продовжувати сяяти і виділятися, навіть коли світ занурюється в зимовий сон. Так, JUNA додає фарб у холодні дні, наголошуючи, що кожен сезон приносить свою унікальну красу і можливості для вираження стилю.

Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 6
 
Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 7
 
Where Autumn Meets Winter: нова колекція сумок від бренду JUNA-Фото 8

Читайте також: Співачка Кайлі Міноуг представила колаборацію Jean Paul Gaultier і Jimmy Choo

JUNA — бренд про сміливих, пристрасних та яскравих жінок. А сумки лише допомагають розкрити історію кожної через аксесуар, який завжди під рукою. 

 

Статьи по теме