UA
  RU

  Як світова модна індустрія відреагувала на ситуацію в Україні

  Модні будинки виразили слова підтримки українціям та намагаються звернути увагу світової спільноти на нагальну проблему.


  Поки в Парижі стартував Тиждень моди, українські солдати обороняють свою територію. І ситуація, яка відбувається на наших землях не залишає байдужими навіть модних кутюр’є.

  Ми писали про те, що Джорджіо Армані провів свій показ у повній тиші в знак підтримки українського народу, інші відомі дизайнери також не змогли мовчати. Одним з перших в модній індустрії звернув увагу на ситуацію французький креатор Сімон Порт Жакмюс. Він опублікував пост на своїй сторінці в Інстаграм зі словами підтримки Україні, а також створив окремий хайлатс з короткими історія про ситуацію на нашій території, а також посилання на благодійні фонди.


  Як світова модна індустрія відреагувала на ситуацію в Україні-Фото 1

  Александр Мікеле, креатор бренду Gucci, також звернув увагу своєї аудиторії на війну Росії проти України. Він вирішив на вдаватися в подробиці, але опублікував чорно-біле фото, на якому зображені протестувальники з плакатом “Make love not war”.

  Як світова модна індустрія відреагувала на ситуацію в Україні-Фото 2


  Президент бренда Missoni Анджела Міссоні висловила своє занепокоєння та проаналізувала ситуацію, яка може статися в модній індустрії. “Я ніколи не буду на стороні війни. Я завжди буду на стороні людей, на яких нападають. Потрібно зайняти певну позицію, навіть якщо це жертва для Італії.»

  Далі буде…

  Статьи по теме