UA
RU

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Редагувати переклад
Напевно, в кожного є свій віш-ліст, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі  чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Моя знахідка тижня – український бренд NOMA Studio. Мені сподобалася їхня стримана картинка, вдалий кастинг моделей та загальна стилістика бренду. Хочеться купити майже все, що в моєму випадку буває досить рідко. Додала до “Обраного” цю сторінку.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Я давно марю книгами та перспективою зробити інтерв’ю з Джиммі Нельсоном, фотографом, який подорожує світом й робить фотографії представників племен та народстей, які не контактують з цивілізацією (або обмежують цей контакт). Та тільки на днях натрапила на його сторінку в інстаграмі, з якої дізналася, що Джиммі дуже просунутий митець й робить все можливе, аби не тільки моя уява оживляла його неймовірні фотографії.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Анна Вакуленко, fashion-редакторка сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Як занадто чуттєва, душевно тендітна та романтична особистість, я обожнюю усе, що хоча б якимось чином пов’язане з астрономією та астрологією. Життя у фантазіях, думки “а як могло б бути, якщо…”, любов до містики – це все типові прояви моєї “рибної” зодіакальної натури. А ще я жити не можу без моди, тож коли дві мої пристрасті зустрічаються в одному об’єкті, у моєму серці починають квітнути лотоси та підстрибувати у передчутті ейфорії карасі.

Саме так відбулося, коли я познайомилася із брендом Sorellina. Дві сестри Кім та Ніколь створюють ідеальні прикраси, на які їх надихає ювелірна колекція їх мами з 1980-х років. Дівчата, так само як і я, знаходять натхнення в сузір’ях, небесних тілах, а також магії…Невимовно красиві золоті ланцюжки із кулонами у вигляді карт таро, інкрустовані дорогоцінним камінням, — моя знахідка тижня. Можливо, всі ці ворожіння та “карткові ігри” лише примха таких людей як, яких занадто засмучує життя у реальності, проте талісман у вигляді прикраси — гідна альтернатива релігійним символам.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

Я завжди любила різноманітні масивні та промовисті прикраси, але щоб носити їх кожен день – це історія не про мене. Та коли я шукала речі у нашу добірку свідомих подарунків, знайшла цей магазин вінтажних французьких прикрас і не помітила, як вже додала майже всі моделі в “Збережені” та з азартом чекаю поки на сторінці з’явиться новий унікальний лот . Я вважаю, що варто популяризувати такі онлайн антикварні лавки, щоб люди зрозуміли, що вінтажні прикраси – це не тільки єдиний у своєму роді аксессуар з історією, це ще й екологічно важливий крок. 

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 10

Дуже люблю Voo Store! У них класний відбір позицій і я майже хочу все з їхнього магазину. Я вже уявляю, як вигадую кожний свій образ аби тілько взути на себе ці лофери від Prada. Окрім того, їх так і хочеться назвати– знахідка тижня, а цей акаунт – знахідка осені.

Статьи по теме