Звʼязок поколінь. Bagllet презентує нову капсульну колекцію
Український бренд аксесуарів Bagllet презентує нову лімітовану капсульну колекцію, яка віддає шану культурній спадщині України. Ця колекція – про рефлексію на тему місця традиціям в сучасному житті, переосмислення народних мотивів, розуміння, що елементи традиційного одягу — це не застиглий у часі образ, а велике і рідне поле для натхнення.
Натхнення на створення нової капсули прийшло до команди Bagllet під час роботи над проєктом для Музею Івана Гончара: майстри марки реконструювали кишеню кінця ХІХ сторіччя з Полтавської губернії та під кураторством Ярини Сізик подарували гаман фонду музею, щоб компенсувати втрачений артефакт*, оригінал якого, на жаль, знаходиться в російському етнографічному музеї.
“Окрім того, що Україна втрачала свої культурні обʼєкти протягом історії, деякі ми втрачаємо зараз, з початком повномасштабного вторгнення. Адже усі фізичні обʼєкти, уся українська культура нині під загрозою. Ми віримо, що в майбутньому ми повернемо собі усі свої вивезені обʼєкти, а наразі ми робимо те, що в наших силах — продовжуємо традиції та відтворюємо унікальні об’єкти нашої культурної спадщини.” – коментує проєкт команда Bagllet.
Цей проєкт дав розуміння, як саме правильно працювати з культурною спадщиною, з артефактами та обʼєктами, які стосуються безпосередньо одягу та аксесуарів, які створювали українці. Так прийшла ідея створити дроп класичних моделей Bagllet, в які інтегровані традиційні мотиви.
Для колекції були обрані дві класичні моделі BG125 та BG129, в дизайн яких органічно вплетені традиційні техніки: так моделі отримали нову подовжену ручку зі шкіряних пасм та впізнаваний автентичний український елемент — кутасики.
Відчувати своє коріння, плекати і зміцнювати зв’язок поколінь – то є велика цінність, і неможливо сміливо крокувати в майбутнє ігноруючи цей зв’язок крізь віки, не поважаючи його.
Читайте також: КОРЕЙСЬКА СУЧАСНІСТЬ І ТРАДИЦІЇ — ЛЕЙТМОТИВ КОЛЕКЦІЇ ТРИКОТАЖУ W.10 БРЕНДУ CHUYKO