UA
RU

Использование контента

Правила використання матеріалів

Будь-яке використання матеріалів сайту marieclaire.ua (далі — Сайт) допускається на викладених нижче умовах.

Під «Матеріалами» маються на увазі — текстові, фотографічні, графічні, відеоматеріали опубліковані на Сайті.

Під «Використанням» розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Використання матеріалів дозволяється тільки за умови активного гіперпосилання (прямий і відкритим для пошукових систем) на безпосередню адресу (url) матеріалу на Сайті. Гіперпосилання має бути розміщене в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту гіперпосилання не повинно бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Наявність гіперпосилання є обов’язковим незалежно від повного або часткового використання матеріалів Сайту.

Використання фотографій сайту дозволяється за умови посилання на джерело marieclaire.ua

Якщо на фотографії присутнє ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) і / або ВОТЕРМАРК Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язкове.

У разі необхідності використання текстових, фотографічних, графічних, відео, інших розміщених на сайтах матеріалів, права на які належать третім особам, користувачам необхідно звертатися до цих осіб.

Матеріали в усіх розділах є авторською власністю користувача, який розмістив публікацію. Відправляючи матеріал на модерацію, автор автоматично дає згоду на використання публікації і персональних даних. Відповідальність за зміст даних несуть користувачі. Думка авторів статей, розміщених в усіх розділах може відрізнятися від офіційної позиції адміністрації сайту і компанії. Редакція зобов’язується зберігати конфіденційність персональних даних користувача.

Матеріали, відмічені знаком «Реклама», «PR», «Прес-реліз», можуть публікуватися на правах реклами. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.

Адміністрація Сайту має право в будь-який час вносити зміни в ці умови. Зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції на Сайті.

Будь-яке використання матеріалів (в тому числі фотографій), в яких міститься посилання на агентства Iнтерфакс-Україна, Українські Новини, Укрінформ, УНІАН, Reuters та інші сайти — суворо заборонено.

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення захищених законом прав інтелектуальної власності і права на інформацію. Таке порушення буде розглядатися як використання матеріалів без дозволу компанії. У таких випадках компанія залишає за собою право на захист прав в судовому порядку відповідно до законодавства України.

Ці Умови поширюються на інформаційні агентства, інтернет-сайти, електронні (телевізійні) і друковані засоби масової інформації, фізичних і юридичних осіб.

Власник не несе відповідальності за зміст контенту, який розміщують користувачі в коментарях. Адміністрація Сайту залишає за собою право модерації всіх матеріалів, доданих на сайт користувачами, і облікових записів користувачів.

 

2020 ДП «Бурда-Україна». Всі права захищені.

Часткове або повне використання матеріалів

інтернет-видання  Marie Claire Ukraine дозволяється лише за умови

дотримання «Правил використання матеріалів»