Новинка від CHANEL: відновлювальна сироватка навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum

Наші очі відчувають кожну емоцію, кожне почуття. Ознаки прожитого життя осідають навколо очей у вигляді сіточки мімічних зморшок: безсонні ночі, примружені погляди, вибухи сміху. Наші очі прагнуть охопити все, що може запропонувати світ, тому важливо захищати та піклуватися про тендітну ділянку шкіри навколо них. Саме з цим переконанням Будинок CHANEL представляє N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum – відновлювальну сироватку для шкіри навколо очей з охолоджуівальним аплікатором. Сироватка обіцяє свіжу, відновлену, помітно омолоджену зону навколо очей вже за 2 місяці.

 

Новинка від CHANEL: відновлювальна сироватка навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum-Фото 1

 

Сироватка N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum має два потужних ефекти: помітно омолоджує шкіру і прибирає ознаки втоми. Відновлювальна сила сироватки криється в екстракті червоної камелії, який підвищує життєві механізми шкіри на 63% і захищає шкіру від окислювального стресу, щоб зберегти її молодий зовнішній вигляд. Шкіра помітно молодшає. Також формула серуму збагачена дріжджами камелії, які зволожують і зберігають шкіру пружною. Олія червоної камелії допомагає підтримувати шкірний бар’єр навколо очей. За дослідженнями, проведеними CHANEL, зморшки зменшуються на 18% вже через 2 місяці.

 

Новинка від CHANEL: відновлювальна сироватка навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum-Фото 2

 

Другий ефект сироватки – зменшення ознак втоми. Він досягається за допомогою спеціального 3D комплексу, що містить ягоди червоної кави та пептиди. Комплекс діє на три складові втомленого погляду: мішки під очима, темні кола та мімічні зморшки, і допомагає миттєво повернути очам їх повну виразність.

Ознаки втоми миттєво зменшуються на 35%.

Через 1 місяць мішки під очима зменшилися на 17%.

Через 2 місяці темні кола зменшуються на 10% .

 

Новинка від CHANEL: відновлювальна сироватка навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum-Фото 3

 

Щоб освіжити область навколо очей CHANEL розробив і запатентував новий металевий обертовий аплікатор, який забезпечує охолоджувальний ефект. Він спеціально спроєктований схожим на бутон камелії. Аплікатор забезпечує ідеальну кількість продукту, а також легкий масаж та миттєве охолодження шкіри. Завершує його комплексні переваги ще один приємний момент – він дозволяє укладати брови і робить їх більш об’ємними. Зона навколо очей виглядає зміненою та має більш енергійний вигляд.

Очі миттєво виглядають на 83%  більш відпочилими.

 

Новинка від CHANEL: відновлювальна сироватка навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum-Фото 4

 

Разом з сироваткою N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum CHANEL рекомендує використовувати крем навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Cream і завершувати ним ритуал догляду. При спільному застосуванні ці два засоби помітно зменшують появу зморшок.

 

Новинка від CHANEL: відновлювальна сироватка навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum-Фото 5

 

Читати також: Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою

Статьи по теме