За версією LinkedIn.
За даними соціальної мережі LinkedIn, у світі налічується щонайменше 50 000 професійних навичок. Уявіть лише! Серед цієї різноманітності були обрані навички, які будуть потрібні серед співробітників у 2019 році. До списку увійшли п’ять особистісних якостей та 25 професійних.
За думку 57% керівників особисті якості набагато важливіші за професійні.
Читайте також: Як зрозуміти, що ви «вигоріли» на роботі
1. Креативність
Організаціям дуже потрібні креативні співробітники, які зможуть пропонувати нестандартні рішення та виходи зі складних ситуацій. До речі, ця навичка потрібна не лише у творчих професіях.
2. Вміння переконувати
Створити цікавий продукт або незвичайну концепцію — це одне, але ключовим все ж таки є вміння переконати людей, що їм потрібен цей товар.
3. Співпраця
У міру того, як в епоху штучного інтелекту проекти стають все більш складними та глобальними, ефективна співпраця між людьми стає дедалі важливішою.
4. Пристосованість
Здатність до адаптації — важливий інструмент для навігації у світі, який постійно змінюється.
5. Тайм-менеджмент
Уміння керувати часом і правильно розставляти пріоритети цінувалося завжди, а в сучасному світі ця навичка — одна з головних у професійному плані.
Читайте також: 5 важливих речей, які варто пам’ятати при сидячій роботі
Навички у цьому списку відображають вплив на всі сфери нашого життя цифрового світу та сучасних технологій. Це означає, що й затребувані сфери постійно змінюватимуться. Розповідаємо про професії, які будуть популярними серед роботодавців.
1. Хмарні обчислення
Ми все частіше користуємося хмарними сховищами, тому компанії шукають інженерів, які ними управлятимуть.
2. Оператори штучного інтелекту
Ми ж казали: настала ера штучного інтелекту!
3. Аналітична аргументація
Аналітики збирають величезні обсяги інформації, але не менш важливо вміти її аналізувати та приймати на її основі рішення.
Читайте також: Дружба на роботі: як правильно встановити межі
4. Управління людьми
Від моделі «командування та контролю» світ рухається до лідерів, які можуть керувати співробітниками та допомагати їм розвиватися.
5. Дизайн UX
UX-дизайн є ключем до створення зручного цифрового світу.
До списку увійшов ще десяток затребуваних професій, серед них: розробка мобільних програм, виробництво відео, переклад, наукові обчислення, розробка ігор, маркетинг у соціальних мережах, анімація, бізнес-аналіз, журналістика, цифровий маркетинг, промисловий дизайн, тестування програмного забезпечення, комп’ютерна графіка.
Джерело фото: unsplash.com