Розлучення – це завжди боляче, неприємно, але дуже часто неминуче. Якщо стосунки заходять у глухий кут, то цілком логічно, що їх треба завершувати, але відпустити партнера фізично — це одне, а ось морально — зовсім інше. Розповідаємо, чому ви тяжко переживаєте розлучення та підказуємо прості способи, як вирішити проблему.
Справді, що ще може робити дівчина, яка тільки-но розлучилася з партнером, окрім як не перевіряти соцмережі та дивитися його нові фотографії. Безперечно, нами рухає цікавість. Адже цікаво дізнатися, чи з’явився у колишнього хтось і подивитися, як він живе. Але таким чином відпустити ці стосунки буде ще вдвічі складніше. Зосередьтеся на собі, а соцмережі залиште виключно для спілкування з близькими та рідними.
Поради:
Дуже страшно міняти щось у своєму житті, особливо якщо ви до чогось чи когось звикли. Це стосується роботи, і відносин. Але сидіти на місці й тужити за тим, що вже навряд чи можна реанімувати, теж не найкраще рішення. Заведіть нові знайомства і тоді зможете хоч трохи забути про минуле життя.
Поради:
Звинувачуйте за те, що не змогли зберегти відносини, вчасно не поговорили про накипіле або просто не пішли на поступки, коли були неправі. Але вже пізно це робити. Відносини завершилися і потрібно відкривати для себе нових людей та горизонти.
Поради:
Бувають і такі випадки, коли після розставання пара все ще продовжує спілкуватися, наївно вважаючи, що тепер стосунки можуть стати просто дружніми. Безумовно, є безліч прикладів, коли після розриву люди продовжують спілкуватися, але якщо вам це боляче, то краще спалить всі мости.
Поради:
Іноді розрив складно переживати не через конкретну людину, а через те, як саме вона сталася. Якщо це було з криками та взаємними звинуваченнями, то совість, безумовно, буде гризти вас. Але якою б не була причина, не варто звинувачуватися лише у всіх смертних гріхах.
Поради:
Цілком логічний висновок, адже ви тільки розлучилися з партнером. Але мова про те, що під час важких життєвих моментів ми закриваємось від людей і перестаємо спілкуватися навіть із найкращими друзями. Ми починаємо почуватися непотрібними, самотніми та покинутими. Не потрібно так робити, не ставайте самітником.
Поради:
Джерело фото: unsplash.com