Кількість жертв ворожого удару по столиці зросла до 12, поранено 90 людей
Масована атака на Київ: 12 загиблих, 90 постраждалих, серед яких діти. Розпочато розслідування воєнного злочину.
Ворожа атака на Київ: станом на 18 годину кількість загиблих збільшилась до 12, кількість поранених – до 90.
Внаслідок масованої ворожої атаки на Київ 24 квітня 2025 року кількість загиблих зросла до 12 осіб, ще 90 отримали поранення, серед постраждалих є діти. Військові рф ударили по території України ракетами, зокема балістичними, та безпілотниками.
Пошкодження та руйнування житлових будинків зафіксовані у Святошинському, Соломʼянському, Голосіївському, Оболонському та Шевченківському районах Києва.
“Дуже важливо, щоб всі у світі бачили та розуміли, що відбувається насправді. Приблизно 70 ракет, зокрема балістичні. Ще майже 150 ударних безпілотників. На жаль, багато руйнувань. Тривають рятувальні операції, розбирають завали будинків”, – заявив Президент України Володимир Зеленський.
За процесуального керівництва Київської міської прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом скоєння воєнного злочину, що призвів до загибелі людей (ч.2 ст. 438 КК України).
Розпочато досудове розслідування за фактом скоєння воєнного злочину.
Пошкодження та руйнування житлових будинків зафіксовані у Святошинському, Соломʼянському, Голосіївському, Оболонському та Шевченківському районах Києва. Також пошкоджено вікна приміщення станції метро, закладів харчування та знищені автомобілі. На місцях працюють рятувальники та правоохоронці, які фіксують черговий воєнний злочин країни-агресора.
Фото: Міністерство внутрішніх справ України