Закрити
UA
Життя

Блогер та мандрівниця Тетяна Кодзаєва про 9 місць України, які має побачити кожен

Поділись:
Обставини у світі змусили Тетяну Кодзаєву (Tatyana Kodzayeva) та її команду переглянути погляди на подорожі Україною та дали можливість побачити, наскільки наша країна унікальна та красива.

 

 

Надихнувшись картинками з інтернету, ми вирішили поєднати всі ці природні чудеса з fashion-фотографією.

 

 

Ми з командою рекомендуємо 9 найкрасивіших туристичних місць України:

 

 

posts-to-db-Фото 1

 

 

Підгорецький замок

 

 

Оскільки живемо ми у західному регіоні, із цього замку і розпочали наш тур! Розповісти всю шалено цікаву історію навіть не намагатимуся, але коротко розповім про саме. 

 

 

Незважаючи на те, що замок неймовірної краси, він вважається містичним місцем і не просто так. Ходять легенди, що один із власників маєтку живцем замурував тут свою дружину через ревнощі. Місцеві жителі запевняють, що вночі навіть досі чути крики молодої жінки.

 

 

Але це не зупинило Оноре де Балзака і тисячі туристів з усього світу відвідати маєток з метою відпочинку.

 

 

Як дістатися? 

 

 

Ми вирушили на власному авто з Івано-Франківська у бік Львова. Доїхавши до Рогатина, ми з'їхали з львівської траси на Перемишляни, повернули праворуч та продовжили шлях головною дорогою.

 

 

Як і більшість місць, до Підгорецького замку їздить громадський транспорт. Дістатися можна маршруткою або автобусом Броди-Золочів, вийшовши на зупинці Підгірці.

 

 

Де жити?

 

 

На цей день у нас було заплановано ще дві локації дорогою до Києва, тому ми не зупинялися з ночівлею. 

 

 

posts-to-db-Фото 2

 

 

Де робити фото?

 

 

Підгорецький замок із костелом давно вважається «локацією для весільної зйомки». Ми вирішили не порушувати традиції та зробили знімки у наших весільних вбраннях.

 
 
 
posts-to-db-Фото 3

 

 

Тунель кохання

 

 

Це, мабуть, найінстаграмніше та романтичне місце з нашого списку. Являє собою ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві завдовжки близько 4 км, створений із заростей дерев та кущів, що сплелися між собою.

 

 

Британське видання Daily Mail внесло рівненський Тоннель Любові до списку десяти найромантичніших місць у світі. 

 

Як дістатися?

 

 

Знаходиться тунель біля селища Клевань, на Рівненщині, на відрізку залізничної колії, що веде від Клевані до селища Оржев. Заїжджаючи в Клевань, ви побачите кілька вказівників, які ведуть прямо до тунелю. 

 

 

Де жити? Де поїсти та що спробувати?

 

 

Ми прямували прямо до Києва,їдь вже наступного дня на нас чекав новий насичений день фото-туру і кожен кілометр мав значення!

 

 

Щоб відпочити і розслабитися, наш вибір впав на готель Premier Palace, з чудовим спа-центром і незабутнім панорамним рестораном Atmosphera, де ми вечеряли. Сміливо рекомендую стейк Рібай та трюфельний різотто, а на десерт – торт «Кассіс». Також не можу не відзначити дуже зручні ліжка кінг-сайз з окремим меню подушок і світлонепроникні штори, які забезпечили нам найміцніший сон після насиченого дня!

 

 

posts-to-db-Фото 4

 

 

Де робити фото?

 

 

Це не тільки найромантичніше місце, а й фотогенічне. Яскраво-зелений колір тунелю мені, як fashion-блогеру, видався ідеальним для образу з насичено-рожевим піджаком Jacquemus. Вийшло дуже трендове поєднання кольорів.

 

 

posts-to-db-Фото 5

 

 

Кар'єр Мігея

 

 

Ми дізналися про цю фантастичну локацію від друзів з Ніколаївської області і одразу вирішили додати це місце до нашого списку.

 

 

Затоплений кар'єр виявили буквально цього року. Раніше у вказаному місці добували каолін – білу глину. Через цей берег кар'єри білі, а вода через хімічну реакцію — яскраво-блакитного кольору.

 

 

Як дістатися?

 

 

Сам кар'єр розташувався між містом Первомайськ та селом Мігея. Відразу за АЗС WOG, між населеними пунктами (якщо їхати у бік Первомайська), необхідно повернути праворуч, а потім рухатися головною дорогою і знову повернути праворуч. Далі — шлях непростий, раджу запастись гумовими чоботями, бо дорога за поворотом — це болото, де навіть наш позашляховик не проїхав. Але це, безумовно, того варте.

 

 

Де жити?

 

 

Оскільки відповідного готелю у Первомайську ми не знайшли, вирішили доїхати до Херсона (3 години) та зупинитися у затишному готелі «Діліжанс».

 

 

Де поїсти та що спробувати?

 

 

Така сама ситуація і з ресторанами в Первомайську. Ми перекусили на тому самому АЗС «WOG» і вирішили повечеряти вже в нашому готелі по приїзді – це був правильний вибір!

 

 

Навіть пізньої ночі нас нагодували найсмачнішою качкою, супом із трюфелем та овочевим мінестроном.

 

 

posts-to-db-Фото 6

 

 

Де робити фото?

 

 

Мода х Природа мені завжди подобався цей мікс. Для зйомки ми вибрали текстурну, гофровану, повітряну сукню Jamemme і доповнили золотими аксесуарами та букетом із сухоцвіту.

 

 

posts-to-db-Фото 7

 

 

Олішківські піски. Українська Сахара 

 

 

Олешківські піски є одним із найбільших піщаних масивів у Європі. Вони складаються з дюн та піщаних пагорбів заввишки близько 5 метрів. Це було одним із перших місць, через які взагалі народилася ідея такого туру! Унікальне місце з унікальною флорою, властивою пустелі.

 

 

Як дістатися?

 
 

Стартували ми з Миколаєва. Олешківські піски знаходяться на Херсонщині, по об'їзній дорозі, далі — доїжджаєте до Раденська, після Раденська повертаєте праворуч.

 

 

Де жити? 

 

 

В Олешкові ми були проїздом. Так як у нас був фото-тур і чекали на нові локації, ми зупинилися на ночівлю та вечерю вже в Генічеську.

 

 

posts-to-db-Фото 8

 

 

Де робити фото?

 

 

Тут ідея народилася в поході дій! Так як виїхати з готелю в Херсоні довелося дуже рано, а наносити макіяж і робити укладання не було сенсу ми вирішили робити ставку на натуральність. Вийшло досить цікаво та свіжо.

 

 

posts-to-db-Фото 9

 

 

Генічне рожеве озеро

 

 

Буду чесною, саме ця локація на фото виглядала яскравішою. Але місцеві жителі сказали нам, що зараз не сезон, і озеро має достатньо нагрітися. Колір обумовлений наявністю у воді безлічі цінних мінералів – заліза, калію, магнію, йоду, брому.

 

 

Але навіть без яскравого рожевого кольору місце безумовно варте уваги!

 

 

Як дістатися?

 

 

В'їхавши в Генічну Гірку з боку Генічеська, потрібно шукати вказівник «Пансіонат Арабатська Стрілка» праворуч і відразу за ним повернути на стару асфальтову дорогу. Приблизно через 4 кілометри стоятиме знак «Приозерне», а з лівого боку буде видно рожеву поверхню озера.

 

 

Де жити?

 

Ми зупинилися в готелі біля моряPapa de more». Затишні, атмосферні маленькі будиночки нас підкорили.

 

 

Де поїсти та що спробувати?

 

 

Для вечері ми вибрали - Netiki Bar, где насамперед, голодні, замовили піцу! Маргарита та 4 сири зникли за пару хвилин – було смачно. Далі були крила BBQ та грецькі салати. Ми залишилися ситі та задоволені.

 

 

posts-to-db-Фото 10

 

 

Каньйон Станіслав

 

 

Це місце я сміливо можу виділити, як чудове видовище всього туру. Нуса-Дуа на Балі тихенько плаче.

 

 

Захоплюючий вигляд. Степи, вкриті травами та квітами, урвища та Дніпрово-Бузький лиман утворили химерні ландшафти. Опинившись у цьому каньйоні, природному диві Херсонщини, розумієш, що тебе оточують зовсім нетипові для України краєвиди.

Як дістатися?

 

 

Херсонський каньйон знаходиться неподалік села Станіслав. З Херсона можна доїхати автобусом або власним транспортом, пізніше - слідувати вказівникам.

 

 

Що поїсти та де зупинитися?

 

 

Ми вирішили зупинитися та вечеряти вже в Одесі. 

 

 

posts-to-db-Фото 11

 

 

Де робити фото?

 

 

Кольори, власне, самі підібрали для нас образ та аксесуари. Текстурна сукня Jamemme ніби народилася саме там.

 

 

posts-to-db-Фото 12

 

 

Пасаж Менделевича 

 

 

Окрім туристичних місць Одеси, таких як Опера та Ланжерон, ми давно чули про неймовірний Пасаж Менделевича, про який мало хто знає. І неодмінно хотіли його відвідати.

 

 

Це місце сміливо може змагатися зі знаменитою міланською галереєю Віктора Еммануїла II. Естетика та краса просто підкорили нас, а затишні кафе та запах кави створили почуття справжнього відпочинку.

 

 

posts-to-db-Фото 13

 

 

Де жити?

 

 

Ми хотіли кілька днів відпочити від насиченого ритму нашої великої-маленької подорожі та вже наперед знали, в якому готелі обов'язково хочемо зупинитися. "Спа Готель Немо" - це саме те, що було потрібно нам для відпочинку.

 

 

Розслаблюючі масажі від найкращих фахівців, найсмачніші ресторани та номер з джакузі та видом на море. Ідеально ж!

 

 

У ресторані «Панорама» рекомендуємо спробувати роли з крабом та удон із куркою! Об'єднання.

 

 

Де поїсти та що спробувати?

 

 

Рекомендую ресторан «Південь». Вишуканий заклад зі стильним дизайном та смачною кухнею. Вид на море вартий окремої уваги! Рекомендую спробувати гаспачо, буррату, качину ніжку.

 

 

Також приємно здивувало наявність безалкогольного сухого та червоного вина.

 

 

posts-to-db-Фото 14

 

 

Де робити фото?

 

 

Ми як «гірські жителі» заходу України не втрималися, щоб не зробити креативні знімки біля моря. І природно зняли цей Пасаж Менделевича у всій красі!

 

 

І, звичайно ж, на завершення, наші рідні Карпати! Свіже повітря та неймовірні види гір.

 

 

Ми дуже хотіли поділитися з усіма цією красою, тому вирушили у нові подорожі нашим регіоном! 

 

 

posts-to-db-Фото 15

 

 

Гора Хом'як - дуже мальовниче місце! Таку цікаву назву гора отримала від місцевих жителів, бо вона нагадує звірятко зі спини. Висота цієї гори 1542 м, здіймалися приблизно 4 години. Можна піднятися швидше, але з рюкзаками та апаратурою це виявилося не так легко. Радимо починати свій маршрут із самого ранку, тому що потім дуже жарко (якщо погода сонячна).

 

 

Весь маршрут ми отримали насолоду від нереальної краси гір та не могли зупинитися робити нові знімки!

 

 

На самій вершині гори одразу відчули світ по-іншому.

 

 

Як дістатися?  

 

 

Маршрут на гору починається біля повороту на Буковель, у селі Татарів, трасою Івано-Франківськ-Буковель. Біля дороги є поворот на стежку, яка веде на гірський серпантин. Підйом не надто складний, піднімаються навіть маленькі дітки. 

 

 

posts-to-db-Фото 16

 

 

Гора Говерла - Найвища гірська точка України! Висота 2061 м. Маршрут починається з контрольно-пропускного пункту, є вказівники, тож заблукати неможливо. Піднімалися ми приблизно 3-4 години, як на Хом'як. Перші 1,5 години ми йшли казковим лісом з красивими струмками, стежками зі сходами, йти легко. Трохи вище починається вузька стежка з колючим чагарником. І на останній частині шляху було найскладніше, зате дуже красиво! Ми не могли повірити своїм очам!

 

 

Як дістатися? 

 

 

Найшвидший маршрут починається з турбази Заросляк, яка знаходиться за 21 км від Ворохти. Біля бази є парковка та докладні схеми підйому. Від Буковеля до Ворохти ми їхали машиною приблизно 30 хвилин. 

 

 

Де жити? Де поїсти та що спробувати?

 

 

Не лукавитиму — мМи завжди живемо у нашому улюбленому готелі в Буковелі — F&B Resort and SPA (Fomich). 

 

 

Після таких пригод спа було дуже доречним. А смачна вечеря (улюблені рапани, філе-міньйон та паста по-римськи з козячим сиром) зникла буквально за лічені хвилини!

 

 

А ввечері ми вирішили розслабитися в лаунжі Blossom 13, випити найсмачніші коктейлі та насолодитися гарною музикою.

 

 

Фото: Таня Мосс 

Текст: Тетяна Кодзаєва (Tatyana Kodzayeva)