У Львові я опинилася на фестивалі Leopolis Jazz Fest, і зовсім неважливо, що у ці дні йшов дощ – я встигла зіграти діджей-сет та розігнати хмари, плакала, мріяла та сміялася, слухаючи Джеймі Каллума та інших музикантів, і зробила багато знімків. Вважаю це місто найсмачнішим та гостинним.
Штучний інтелект
Перше, що потрібно знати про смартфон Huawei P20 Pro – потрійна камера Leica, яку він оснащений, очолює престижний рейтинг камер смартфонів DxOMark. Знімки на рівні, які робить професійний фотоапарат, стали можливими завдяки поєднанню трьох лінз Leica та головної “фішки” флагмана Huawei – вбудованого штучного інтелекту, який керує процесом зйомки: автоматично розпізнає об’єкти зйомки та підбирає найкращі налаштування камери. З цим смартфоном не потрібно бути професіоналом, щоб робити круті якісні знімки – штучний інтелект все вирішить!
Одного вечора в Києві я вирушила до театру, де під час вистави в абсолютно темному залі на беззвучному режимі і без спалаху (звичайно, щоб не заважати іншим глядачам) спробувала сфотографувати те, що відбувається на сцені. Я сиділа в дальньому ряду, але зумом в даному випадку не користувалася – мені хотілося вловити загальну атмосферу великої зали, де вгадуються силуети глядачів, помітні металеві конструкції театру над головою і чудово видно акторів і декорації. На мою думку, все вийшло!
Зйомка у темний час доби або у погано освітленому приміщенні смартфону не страшна: режим “Ніч” чудово справляється в цих складних умовах. Фактично, цей режим працює як мультиекспозиція – камера знімає протягом 4 секунд, за цей час роблячи та «склеюючи» кілька кадрів. Завдяки цій “хитрощі” знімки виходять яскравими та різкими – різниця із звичайним режимом дуже помітна!
Я грала діджей-сет у київських “Безмежниках” і одночасно фотографувала людей, які танцюють. Мені хотілося досягти ефекту, щоб діджейський пульт був у фокусі, а люди – розмиті, динаміки. Сама я теж рухалася в такт музиці, і мені потрібно було завмерти зі смартфоном у руці лише на 3 секунди, щоб сфотографувати потрібний настрій. У барі було дуже темно, але на знімку видно і кольори, і всі деталі біля найдальшої стіни – я під враженням.
Світлочутливість та деталізація
У флагмана Huawei P20 Pro рекордні показники ISO на ринку мобільної фотографії: воно досягає 102400 XNUMX у верхній межі проти близько 6400 звичайних. Як це відбивається на фотографіях? Смартфон робить чудові знімки навіть в умовах низького освітлення.
Грубо кажучи, його камера здатна сфотографувати чорну кішку в темній кімнаті навіть якщо її не видно людським оком. Зображення виходять дуже деталізованими – результат видно ще коли ви натискаєте кнопку спуску в нічному режимі, і на екрані промальовується весь кадр до дрібниць.
На цьому кадрі я вийшла з дому у Києві наступного дня після перемоги “Реала” – гравці цієї команди жили в готелі навпроти, і у всі дні цієї спортивної події під моїми вікнами було дуже жваво – тут збиралися футбольні фанати та журналісти. А тепер на вулиці стало порожньо, і на фото мені захотілося передати почуття ностальгії щодо матчу та цього шуму. До речі, цифрового шуму, який зазвичай буває на фотографіях у темну пору доби, тут немає.
Для нічних зйомок із Huawei P20 Pro не знадобиться штатив. Адже проблема, яка протягом майже 180 років хвилювала всіх, хто брав до рук фотоапарат – розмитість знімків – цей смартфон вирішена. Інтелектуальна технологія стабілізації зображення Huawei ідентифікує об’єкти та їх краї, потім фільтрує та налаштовує зображення, допомагаючи робити чіткі нічні знімки. Ще одна перевага Huawei P20 Pro – низький рівень шуму, “Біль” всіх цифрових камер, якої з цим смартфоном вам вдасться легко уникнути.
Опівночі у Києві ми зайшли всередину Золотих воріт – ви знали, що там діє музей? Ми піднялися на саму вершину, щоб помилуватися краєвидом. Там же можна зробити арт-кадри, “вписавшись” в архітектурні елементи – у мене вийшла заставка на смартфон! А у Львові я знімала нічне місто без спалаху – вийшли чіткі знімки.