Закрити
UA
Життя

Як знайти свій ідеальний ритм для життя

Поділись:

“Що” і “як” – прекрасні та потрібні питання. Однак є ще одне вирішальне питання, яким необхідно поставитися, щоб швидко підвищити якість життя у всіх аспектах. “Коли?”

posts-to-db-Фото 1

Як знайти час. Фото: pixabay.com

Знаючи “коли”, ви зможете отримати з “що” і “як” максимальний результат. Навіть якщо не змінювати, «що» ви робите і «як», і лише трохи змінити «коли», ви станете здоровішими, щасливішими та продуктивнішими, починаючи з… цього самого моменту.

Злегка перегравши свій розклад – наприклад, коли випити першу чашку кави, відповісти на листи або подрімати – ви приведете його у згоду зі своїм біологічним ритмом, і все відразу почне здаватися простіше і природніше.

Ідеальний час для будь-яких дій існує. Підходящий момент не вибирають, не припускають і не визначають. Він вже закладений усередині вас, у ваших генах, починаючи з моменту, коли ви прокидаєтеся, і кожну секунду аж до засинання. 

Читайте також: ДОЛОЙ ЗИМОВУ СПАЧКУ: ЯК СПРАВИТИСЯ З СИНДРОМОМ ХРОНІЧНОЇ Втоми

Автор книги «Завжди вчасно» Майкл Бреус (видавництво МІФ) впевнений, що вбудований в мозок внутрішній годинник цокає і показує ідеальний час з тих пір, як вам виповнилося три місяці від народження.

Цитати з книги:

  • Підходящий момент

Існує ідеальний час для будь-яких дій. Підходящий момент не вибирають, не припускають і не визначають: він закладений у вас, у ваших генах і працює від моменту пробудження до занурення в сон, а також кожну секунду між ними.

  • Вбудований годинник

Горобець не поспішає на роботу до дев’ятої ранку і не поглинає кави в пробках. Лосось не ходить на північні концерти. Олень не дивиться запоєм серіали усі вихідні. Тварини прислухаються до свого внутрішнього годинника. А ми, такі освічені та розумні, з власної волі їх ігноруємо.

  • Планове осяяння

У кожного траплялося, що довго і болісно шукаєш вирішення прикрої проблеми, але, як не намагаєшся, не можеш знайти. А потім йдеш у душ, і воно саме спадає на думку. Ритми осяяння, коли вас раптово осяює, є доведеним науковим феноменом.

  • Вранці не боляче

Дослідження показали, що болючість уколу залежить від біочасу. Вранці люди можуть довше терпіти сильний біль.

  • Не сваріться перед сном

Під час глибокого сну мозок консолідує пам’ять. Якщо опівночі ви сварилися та підвищували голос, за ніч мозок закріпить негативні емоції, що залишилися від сварки, навіть якщо після неї ви помирилися.