Закрити
UA
Життя

Як не варто поводитися з партнером після сварки

Поділись:

posts-to-db-Фото 1

Сваритися це цілком нормально, особливо для пар. Ви дві різні людини, ваші смаки та погляди на різні питання можуть не співпадати, але потрібно вміти філігранно виходити із сварок та закінчувати їх мирно. Як часто ви намагаєтеся уникнути серйозної розмови і перенести її «на потім» або навмисно зачіпаєте болючі точки партнера під час сварки? Якщо така поведінка вам притаманна, не допускайте подібних помилок. 

Читайте також: 5 речей, яких варто уникати листування з партнером

 

1. Ігнорувати людину

Після сварки, особливо емоційної та вимотливої, потрібен час, щоб охолонути та обміркувати ситуацію. Але ігнорувати людину з кам’яним обличчям і вдавати, що нічого не було, теж не варіант. Бувають випадки, коли люди не розмовляють годинами або навіть цілодобово, а проблема тим часом сама собою не вирішується. Така лінія поведінки змусить партнера думати, що ви від нього відмахуєтеся або подібним чином караєте. У майбутньому через це людина може закритися від вас, не ділитися важливими речами і стане потайливою. 

posts-to-db-Фото 2

2. Зациклюватися на предметі сварки

Глобальні проблеми та сварки потребують детального обговорення, але не варто зациклюватися на дрібних розбіжностях. Різниця між гарною сваркою та поганою в тому, досягли ви її вирішення чи ні. Обговоріть проблему, розставте всі крапки над «і», а потім забудьте, що така сварка взагалі була. Не потрібно щодня протягом десяти років нагадувати про те, що хтось колись завинив.

Читайте також: 7 причин, чому добре бути самотнім і без стосунків

3. Зачіпати за живе

Під час сварки так і хочеться зачепити живе, коли закінчуються вагомі аргументи. Наприклад, нагадати неприємну ситуацію, момент, коли партнер був не правий. У такому разі крики та лайка можуть припинитися, але повернути колишнє ставлення до себе буде складно. Не робіть зброєю болючі точки близької людини, це низько. 

posts-to-db-Фото 3

4. Не пояснювати причину сварки

Є мільйон причин, чому ми зриваємося на близьких: проблеми на роботі, погана погода, поганий настрій чи погане самопочуття. Наприклад, дослідження Каліфорнійського університету показало, Що пари, які не виспалися, частіше лаються. У будь-якому випадку, це не привід виливати емоції, що накопичилися, на близького. Якщо стриматись не вдалося, чесно поясніть причину емоційного вибуху. Важливо дати зрозуміти людині, що причина агресії над ньому, а ваших проблемах. 

Читайте також: 6 помилок, яких ви припускаєтеся на початку відносин

5. Уникати розмови

Не всі хочуть вирішувати проблеми одразу, хтось витримує паузу та після цього починає обговорювати ситуацію. Але це поганий спосіб, він не допомагає під час конфлікту, адже проблема не вирішується, а відкладається у довгий ящик. Відсуньте емоції убік і навчитеся обговорювати питання відразу. Візьміть це правило на замітку, воно допоможе уникнути багатьох образ та недомов. 

Джерело фото: unsplash.com