
Кейт Бланшетт та Ендрю Гарфілд знімуться у серіалі Луки Гуаданьїно
Зйомки міні-серіалу за мотивами роману Івліна У «Повернення до Брайдсхеду» розпочнуться 2021 року.

Лука Гуаданьїне
Італійський режисер Лука Гуаданьїно, найвідоміший за фільмом «Клич мене своїм ім’ям» (2017), зніме міні-серіал за мотивами роману англійського письменника Івліна У «Повернення в Брайдсхед». У центрі сюжету проекту – капітан Чарльз Райдер. Під час Другої світової війни він перевозить своїх солдатів у маєток Брайдсхед, аристократичну резиденцію родини Флайт. З деякими представниками сім’ї Чарльз зустрічався раніше.
У картині можна буде побачити Ендрю Гарфілда, Кейт Бланшетт, Руні Мару, Джо Елвін, Руні Мараї та Рейфа Файнса. Зйомки серіалу розпочнуться у 2021 році, а прем’єра відбудеться на стрімінговій платформі HBO Max.
Нагадаємо, у вересні цього року Лукі Гуаданьїно представив свій документальний фільм про дизайнера Сальватора Феррагамо “Salvatore – Shoemaker of Dreams” (“Сальваторе – шевець снів”) на Венеціанському кінофестивалі.
Читайте також: Режисер «Доктора Стренджа» Скотт Дерріксон зніме фільм із розповіді сина Стівена Кінга
Більше від
- Marie Claire питає: український військовослужбовець, льотчик Андрій Онуфрак
- Перший народився! Біля станції “Академік Вернадський” з’явилося пінгвінятко
- Відповідь хаосу: Pantone назвав Cloud Dancer кольором 2026
- Чи вміють дорослі грати: Barbie, Hot Wheels та інші іграшки, які ви захочете подарувати собі та рідним
- «Я вірю, що музика — це терапія»: інтерв’ю з ведучою Music Box Валерією Шатською