Розповідаємо, куди можна піти у Києві на ці вихідні – першого та другого серпня.
Якщо ви ще не встигли відвідати виставку — можна зробити це цими вихідними. На виставці представлено близько 100 рідкісних екземплярів.
Іван Козленко, директор Довженка-Центру, стверджує, що мистецтво кіноплакату в Україні зародилося та сформувалося у 1920-х.
Цьому сприяла українізація, бум кіновиробництва, ВУФКУ, створення навчальної бази при Київському художньому інституті сприяли появі школи кінореклами.
Дата: до 27 вересня
Посилання на захід у Facebook
локація: вул. Васильківська, 1
Вхід: 80 грн за квиток для дорослого
На вас чекають невеликі talk від кожної кураторки напряму: графіка, кольорове татуювання та handpoke. Також FAQ, практичний урок на бананах-одиначках, а також активності від партнерів студії: Balm Tattoo, No Blood Tattoo та Make Tattoo.
Влада Шевченка — засновниця тату-студії, кельня та кураторка напряму графіка. Розкаже про те, «Як визначитися з напрямком татуювання та пройти шлях від початківця до топ-майстра».
Читайте також: ЯК ВІДКРИТИ ТАТУ-СТУДІЮ, ЗНАЙТИ СВІЙ СТИЛЬ І СТВОРИТИ ЕКО-ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС
Марія Гермашова – кельма тату-студії, кураторка напряму handpoke. Розкаже про те, «Як знайти свій стиль в ілюстративному напрямку та виробити індивідуальний почерк»
Валерія Ярмола — кельня тату-студії, кураторка напряму кольорове татуювання. Розкаже про те, «Самонавчання татуюванню: Шкідливі поради, які можна знайти в інтернеті».
Далі у програмі практичний урок набивання татуювань на бананах-одиначках під керівництвом кураторів. Чому одинак? Саме їх залишають у магазинах, коли відривають від зв’язування. І найрідше купують — з цієї причини, саме вони часто опиняються у смітнику.
Дата: 2 серпня, неділя
Посилання на захід у Facebook
Початок: 12:00
локація: вулиця Спаська, 22
Вхід: Безкоштовно
Це випускний проект студенток та студентів Contemporary Art школи KAMA. Виставка пройде у модерністській будівлі, де раніше був спа-центр.
Після закриття виставки галерея припинить своє існування, а будівля буде відреставрована та трансформована у багатофункціональний простір.
На виставці роботи 23 випускників, у яких вони досліджують питання доцільності живопису у ХХІ столітті та життєвого шляху предметів мистецтва.
Є можливість потрапити на екскурсію по виставці від Кості Гуменного 1 серпня о 17:00 або 2 серпня о 19:00 послухати talk від художників Олени Токовенко та Іллі Чернишевського.
Дата: до 4 серпня
Посилання на захід у Facebook
локація: Галерея “Сабіна”, вул. Рейтарська, 15
Вартість: Безкоштовно
«Виставка на вимогу» – груповий проект, у якому зібрано роботи одеських нонконформістів 1960-1970-х років та сучасних українських митців із колекції галереї. Виставка присвячена рефлексії над літнім відпочинком за умов карантину. Літо традиційно асоціюється з подорожами та відпусткою в екзотичних місцях – усім, що через пандемію виявилося тимчасово недоступним. Роботи сучасних художників контрастують із творами одеських нонконформістів, для яких ізоляція та закриті кордони були повсякденною реальністю. У проекті задіяні роботи Люсьєна Дульфана, Юрія Єгорова, Ігоря Гусєва, Юрія Соломка, Олега Тістола.
Дата: до 9 серпня
Посилання на захід у Facebook
локація: Dymchuk Gallery, вул. Ярославська, 21
Вартість: Безкоштовно