У рубриці “Культурний код” Marie Claire Ukraine дізнається у своїх героїв, що наповнює їх як творчих особистостей. Сьогодні у центрі уваги підопічна MONATIK – співачка Lida Lee.
Натхнення у всьому, воно довкола. У нас дивовижна професія, в якій завжди відбувається енергообмін, артисти віддають глядачам, а глядачі дарують неймовірний заряд енергії, сцена — адреналін, після якої довго не можеш прийти до тями і заснути. А ще карантин дав можливість трохи набратися сил і неймовірно скучити за концертами та емоціями. Тому я намагаюся ловити кожен момент, кожну мить, адже це так цінно.
Для мене важливою є підтримка, завжди і в усьому. Я Терези по гороскопу (істинні!), Іноді мені навіть складно зупинити свій вибір на тому чи іншому продукті в магазині, доводиться брати обидва.
Іноді дуже строга і вимоглива до себе, тому тверезий, мудрий погляд, такі важливі та необхідні слова з боку команди, моїх рідних, коханих та близьких завжди необхідні — вони і є моїми головними слухачами, чесні, щирі, радіють кожному кроку, події та підтримують у всіх починаннях.
Остання пісня, яку я додала у свій плейлист – «Мене не буде» ANIKV. Це чудова пісня. Неймовірний тембр голосу цієї артистки чіпляє з першої секунди, так сталося зі мною.
І ось мій топ-5:
Якщо говорить про музичний вплив, то більшою мірою це є автобіографії відомих, сильних особистостей. Є приголомшлива книга «Розбита музика» Стінга — історія музиканта, описана в деталях і подробицях. Дуже рекомендую до прочитання! Упевнена, ви дізнаєтесь багато цікавих фактів.
“Невимушена майстерність” Кані Вернера. Книга-медитація, що нагадує про те, заради чого створюється музика.
Свого часу Джон Кехо («Підсвідомість може все») нагадав мені, як важливо мріяти, візуалізувати, спрямовувати думки в позитивне русло, не знецінювати працю і бути вдячним кожному прожитому дню.
З ким із літературних героїнь я себе ототожнюю? Мені здається, ми чимось схожі з Алісою із Задзеркалля (казка Льюїса Керролла). З цією дівчиною постійно відбувалися якісь пригоди, вона потрапляла в різні труднощі і легко виходила з них.
Цю історію можна легко перенести та адаптувати до нашого життя. На всі проблеми потрібно дивитися трохи простіше, шукати потрібні печінки, пляшечки з різними написами, відчиняти заповітні двері і завзято бігти назустріч заповітним мріям. Немає нічого неможливого, є наші страхи та блоки. Я абсолютно спокійно зустрічаю всі труднощі, які дає мені життя. Пропускаю все через себе, мешкаючи цей момент. Роблю висновки, беру все найнеобхідніше із ситуації, дякую і йду далі.
Є приголомшливий серіал “Шангрі-Ла”. Дуже рекомендую для перегляду всім творцям і не тільки. Цей серіал перевернув мою свідомість.
Люблю кіно, після перегляду якого різко не перемикаєшся на свої питання та справи. Фільм, побудований на деталях та нюансах, про величезну прірву між багатими та бідними. У той же час він залишає тебе з якимось почуттям нерозуміння так хто ж все-таки паразити в цій історії. На мою думку, дуже соціальне кіно, з якого кожен винесе щось своє.
Дуже актуальним у наш час є сюжет, який можна переглянути на Netflix.
Приголомшлива робота, яку готова переглядати знову і знову. Поєднання легкості, танців, харизми та неймовірного вокалу.
Одна з приголомшливих робіт Квентіна Тарантіно. Грам акторів можна насолоджуватися без зупинки.
Про перемоги говорити ще рано, мій шлях тільки почався, попереду стільки багато роботи. Ми з командою “Звучить Production” готуємо наш перший альбом. Попереду стільки цікавих, чудових подій. Що стосується складнощів, дивлячись як ставитися до тих чи інших ситуацій, у житті кожної людини бувають різні проблеми.
Мене надихає оточення! Люди, Команда, з якою мені пощастило працювати. Мене надихає Діма Монатик, у якого 100% трохи більше часу на добу, ніж у всіх інших. Ця людина простягла руку, просякнуту творчістю і любов’ю, занурила в Ритм і показала, що наші мрії набагато ближче, ніж нам здається. Величезне щастя знайти свого ментора, який живе в наш час і творить історію, про яку, я певна, одного разу дізнається про весь світ!
Фотографії: Кузьменко Микита, Подільська Юлія