Від учасниці шоу «Холостяк» до творця свого YouTube-проекту «Ходять чутки» чиї відео набирають мільйони переглядів. Ексклюзивно для Marie Claire Раміна Есхакзай розповіла про зворотний бік романів із відомими людьми та про потік негативу, з яким вона стикається щодня.
Найбільше мені подобається моє інтерв’ю з Андрієм Данилком, все тому, що це справжній експромт. Моя команда вела з ним переговори близько трьох місяців. Одного дня нам зателефонували і сказали, що Андрій хоче дати нам інтерв’ю. Першим моїм запитанням стало «Коли?», на що я отримала відповідь «Через три години».
Як я готувалася до інтерв’ю? Спочатку я взяла те, що було на поверхні (це, звичайно, Євробачення), потім почала розпитувати про нього у своєї мами, сестри та хлопця. Незважаючи на короткий термін підготовки, інтерв’ю вийшло чудовим.
Мені, в принципі, подобається більшість моїх інтерв’ю, тому що я намагаюся і старанно готуюся до кожного. Також мені дуже до вподоби випуск про ЛГБТ. Мало, хто порушує теми нетрадиційної орієнтації. Я зіткнулася з такою думкою, що люди не заперечують наявність представників ЛГБТ у нашому суспільстві, але вони не хочуть знати, що вони живуть поруч з нами, не хочуть, щоб це бачили їхні діти.
Мені дуже хочеться, щоб люди задумалися про те, що не можна застосовувати фізичне та психологічне насильство над людьми через те, що вони «не так» виглядають чи люблять людину своєї статі.
Перші три випуски “Ходять чутки” не були опубліковані, тому що моя команда працювала відверто погано. Щоб запустити проект, я продала машину, купила «дешевше», а різницю вклала в роботу над шоу. Перші випуски коштували близько 1,5 – 2 тисяч доларів, що було дуже дорого для мене. Тільки через рік я змогла повернути вкладені гроші і навіть трохи вийти в плюс.
Найгірші інтерв’ю — ті, що піддаються редагуванню з боку лейблу чи піар-менеджерів. Такі випуски втрачають якусь родзинку. Крім того, глядачі напевно помітять фальш. Наприклад, у ситуації з Ольгою Серябкіною її менеджер попросив надіслати на погодження список тем та питань. Я погодилася, але пізніше, перед початком зйомки, вони попросили підписати контракт, в якому я була зобов’язана показати випуск перед тим, як його публікувати. У підсумку менеджер вирізала цікаві питання, а інтерв’ю замість 50-ти хвилин вийшло на 30.
Інтерв’ю з Kyivstoner було тяжким для мене. Все тому, що я не розуміла його гумору, не розуміла того, як він жартував з мене. Я живу в іншому суспільстві, я не маю друзів, які так жартують, як Альберт (справжнє ім’я Kyivstoner). Він жартував з моїх професійних здібностей, а люди, які на мене працюють, сміялися з цього. Я розуміла, що Альберт є хайповим персонажем, тому я не припинила інтерв’ю.
Я не хочу конфліктувати із героями шоу.
Інтерв’ювати дівчат набагато складніше, ніж чоловіків. Чоловіки прямо відповідають на запитання, чи з ними мені працювати легше. Але коли переді мною стоїть гарна й упевнена в собі дівчина, яка знає, де треба схитрувати, де недоговорити, а де напустити туманної недомовленості стає складніше. Я зрозуміла, що якщо ставити питання м’якше, можна отримати відповідь набагато повніше, ніж якщо запитувати гостя прямо.
Багатьох лякає назва мого ТиTВБО-Канала Наприклад, Нюша довгий час не погоджувалася на інтерв’ю, тому що думала, що «Ходять чутки» це обов’язково якась жовтяниця, щось брудне. Але «Ходять чутки» насамперед розвінчує всі чутки, плітки та вигадки, які переслідують відомих людей через їхню популярність. У своїх інтерв’ю я намагаюсь розповідати правду. Хочу, щоб глядачі розуміли, де серед всього інформаційного сміття правда, а де їм розповідають абсолютні вигадки.
Відносини з Козловським не допомогли просуванню у моїй кар’єрі.
Ці відносини могли б допомогти, якби Віталій брав участь у процесі становлення мене як особистості, як журналіста. Наприклад, допомагав чи знайомив із якимись відомими людьми. Віталік у сфері шоу-бізнесу понад 10 років, він багатьох знає. Я просила Віталіка знайомити мене із зірковою тусовкою, щоб мені було легше запрошувати гостей у мої майбутні проекти. Я хотіла, щоб він допоміг і просила постійно про це, він говорив «ок», але нічого не робив.
Як, до речі, робить зараз мій хлопець, який абсолютно не пов’язаний із сферою шоу-бізнесу. Він використовує всі можливості, щоб допомогти мені з гостей для інтерв’ю. До речі, Artik & Asti обслуговуються як у адвоката. Саме Женя (прим. ред. – юнак Раміни) допоміг мені з цим інтерв’ю.
Щоб втекти від стосунків із ним, я переїхала до іншої країни.
Відносини з Віталіком негативно позначалися на мені психологічно. Я зрозуміла, що в мене розпочалася депресія. Крім того, мене почали сприймати не як Раміну (нехай навіть із проекту «Холостяк»), а виключно як безіменну дівчину Козловського.
Я стала більш відомою після проекту «Холостяк», а роман із Козловським негативно вплинув на мій образ.
Коли я прийшла на проект «Холостяк», я була впевненіша в собі, ніж зараз. Звичайно, кожен з нас має певні комплекси, але в повсякденному житті тобі не кажуть «чому руки товсті, чому груди висять». Ти навіть не замислюєшся, що з тобою може бути щось не так. На проекті «Холостяк» тебе починає оцінювати як об’єкт. Тоді ти дізнаєшся, що в тебе щось не так із носом, щось не так із бровами і в тебе неправильна думка загалом.
Я не говорю, що у мене IQ як у Ейнштейна, а моє обличчя можна знайти на фото королівської родини.
Через те, що в шоу присутній монтаж, кінцевий результат може бути зовсім іншим. Коли я знімалася, то я вважала, що нічого не сказала поганого про інших учасниць. Але коли вийшов проект, на мене полилося дуже багато критики через мої висловлювання.
У реаліті-шоу все потроєно так: глядач має запам’ятати образи, тому камера є збільшувальним склом, щоб розкрити всі типажі. На проекті працюють люди, які, мабуть, зовсім не мають моральних принципів. Вони не думають, як після складеться твоє життя, і як потім тебе сприйматимуть у суспільстві.
Я думала, що це тільки мене «хейтять», але потім я зайшла на сторінку до Віри Брежнєвої… Здавалося б, навіть такі ідеальні, на мій погляд, люди, мають негативні коментарі.
Я сприймаю адекватну та конструктивну критику. Але коли мені пишуть, що я одягла колготки на засмаглі ноги, чому я вдягла туфлі, які абсолютно не підходять до даного образу, це дивно. Окремий хейт у моїх соціальних мережах займають брови та колір шкіри. Якщо брови я ще можу якось освітлити, то перестати асоціюватися з особами кавказької національності я не зможу.
І так, мені незрозуміло, чому публічні люди повинні вислуховувати подібні висловлювання.
Так, я звичайна дівчинка. Так, я можу нецензурно висловлюватись. Так, я виросла на Воскресенці (прим. ред. – кримінальний район Києва). І що?