Після Радіодиктанту національної єдності кожен бажаючий зможе приєднатися до письмових ментальних практик. А потім поділитися своєю історією на платформі “Щоденники стійкості”.
25 жовтня, одразу після Радіодиктанту національної єдності, пройдуть письмові ментальні практики. Проєкт реалізує комунікаційна кампанія “Ти як? Стійкість” Всеукраїнської програми ментального здоров’я разом із Суспільним мовником і “Українським радіо”. Про це розповіла перша леді Олена Зеленська:
“Наші думки – це початок наших вчинків. Саме це – основа концепції корисного мислення. Як пояснюють фахівці з ментального здоров’я, здатність керувати своїми думками визначає внутрішню стійкість. Помічати шкідливі та хибні думки, правильно спрямовувати фокус уваги, осмислювати досвід. А ще це про вміння рефлексувати й перебувати наодинці із собою. Таке вміння тренують письмові ментальні практики”.
Гості ефіру розкажуть, які техніки вони використовують. Та як ці техніки впливають на їхнє ментальне здоров’я. Наприклад, записування з пам’яті власних історій є рефлексією свого досвіду. Записування потоку думок допомагає позбутися зайвого хаосу та тривожності. Писання каліграфічно та красиво фіксує на завданні і водночас заспокоює та гармонізує загальний стан.
Кожен бажаючий зможе приєднатися до письмових ментальних практик. А потім – записати власну історію стійкості. Розповісти, що вас тримає та що допомагає знаходити світло посеред темряви. За бажанням поділитися своєю історією можна буде на платформі “Щоденники стійкості”.
Автор: Яна Панюшкіна / Marie Claire Ukraine
Фото: “Ти як? Стійкість”
Читайте також: МОВА ВІЛЬНИХ: СТАРТУВАВ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ