У жовтні відбулася світова прем’єра документального фільму про Мадонну. Madame X – режисерський дует українця Саші Касюги (Sasha Kasiuha) та португальця, лауреата премії VMA – Нуно Ксіко (Nuno Xico). На світовій арені вони знають, як проект SKNX. Про співпрацю з Мадонною та фільм про неї він розповів Marie Claire.
Розкажіть про те, як виникла ідея створення цього фільму?
Зрозуміло, це не перший фільм у біографії Мадонни, але тільки в цьому основний акцент зроблено на мистецтві як у житті, так і в роботі. Це простежується й у постановках у її шоу та у самій обробці фільму. Сама ідея проекту належить, звичайно, Мадонні, а ми допомогли втілити її бачення.
Як проходила робота над фільмом, чи вносила до нього корективи співачка?
Багато хто знає, що Мадонна трудоголік. Працюючи з нею, розумієш, треба викладатись на повну. Ми працювали день і ніч, часто вона приходила перевірити наш прогрес, дати свої нотатки. Як правило, це було ближче до ночі, часто працювали з нею і до 5-6 години ранку. На всіх етапах створення фільму, Мадонна була залучена до проекту, починаючи з запису до найменших деталей редактури.
Як ви познайомилися з Мадонною?
Щойно розпочали роботу над проектом. На щастя, одразу спрацювалися, їй сподобалося моє мислення та артистичні підходи. Я б зазначив, що наша освіта дається взнаки у професійному колі навіть в Америці.
Для мене це був класний досвід роботи у команді. Співпрацюючи з таким топ-артистом, як Мадонна, я почерпнув багато технічних та робочих нюансів. А також зрозумів, що якщо ви працелюбні та впевнені в собі та своїй майстерності, вмієте відстояти свою думку та позицію, то жодні перешкоди не страшні.
Чому варто подивитися цей фільм навіть тим, хто не є шанувальниками Мадонни?
Мадам Х – документальний фільм, не просто запис концерту. Це ціла історія життя Мадонни її очима, про те, як вона своєю творчістю намагається змінити світ. Навіть якщо ви не шанувальник Мадонни, байдужим точно не залишитеся: зможете побачити та відчути все те, що вона хоче сказати та передати через фільм.
Фото з особистого архіву SKNX