Закрити
UA
Життя

Пристрасна амазонка: 7 найкращих фільмів за участю Сальми Хайєк

Поділись:

Костюмовані драми, байопики та якісні комедії – вибираємо фільм-натхнення дня. 
posts-to-db-Фото 1

Незважаючи на те, що вона вже більше 30 років живе в США, явний іспанський акцент досі є в її промові. Із зовнішністю класичної мексиканської доньки їй вдалося пробити собі дорогу до Голлівуду, хоч і не без допомоги типових для її краси ролей. Костюмовані драми, що розповідають про розквіт часів Дикого Заходу, а також забавні комедії, в яких вона обов’язково зображує жінок сильних духом – її шлях. У фільмографії цієї актриси багато значущих ролей, але тільки одна, якою вона може пишатися. Головна роль у байопіку “Фріда” заробила для Сальми Хайєк світову популярність та номінацію на “Оскар”. Тим самим акторка стала першою мексиканкою, яка удостоїлася цієї честі. У 54-й день народження королеви атмосферних вестернів згадуємо 7 найяскравіших її кіноробіт – вибирайте картину на власний розсуд, щоб зустріти вечір “маленької п’ятниці” з користю. 

posts-to-db-Фото 2

“Від Заходу до світанку” 

Незважаючи на не дуже значні збори фільм Роберта Родрігеса “Від заходу сонця до світанку” зумів стати культовим, і частково завдяки чудовій грі Сальми. Ексцентрична історія появі сценарію завдячує геніальному Квентіну Тарантіно, а статусу легенди – розкішним акторам. Сцени за участю Сальми Хайєк увійшли в історію кінематографа, адже зіграти богиню пітьми та королеву зла їй вдалося неймовірно гаряче та страшно сексуально. 

posts-to-db-Фото 3

Читай також: Дочка Джуда Лоу продемонструвала спокусливий образ у купальнику

“Дикий, дикий Вест” 

Переглянути цей фільм Баррі ЗонненфельдтаЯкщо ви ще не зробили цього раніше, потрібно лише за тим, щоб “звірити свідчення”. У 1999 році ця робота зібрала цілий козуб “золотих малин”, вигравши всі найзначніші нагороди. Адже ви не віритимете кінокритикам на слово, тим більше що випадків, коли “гірші” ставали “кращими” достатньо. Ще одна причина, щоб поринути в атмосферу періоду Реконструкції в США – чудові костюми середини 19 століття. Вже тоді було зрозуміло, що атмосферні роботи — напрямок, у якому потрібно розвиватися Сальме. 

posts-to-db-Фото 4

“Студія 54” 

Упевнені, ви знаєте історію найпопулярнішого, безсоромного та навіженого нічного клубу в США. “Студія 54” – було місцем паломництва тусовщиків починаючи з кінця 70-х років, застав і епоху богемних вечірок, і “героїнового шику”. У ньому просиджували ночі безперервно легендарні особистості — музиканти, художники, топ-моделі та актори. Фільм Марка Крістофера розповідає історію про простого хлопця, якому пощастило на власні очі бачити все божевілля “Студії 54”. Сальма Хайєк у картині грає важку співачку, яка не соромиться крутити романи з кількома хлопцями одночасно. 

posts-to-db-Фото 5

“Фріда” 

Упевнені, що в цьому світі не залишилося людини, яка не дивилася легендарний фільм авторства Джулі Теймор. “Фріда” стала знаковою роботою для Сальми Хайєк, яка довела, що мексиканка може грати інші ролі крім подружок головних героїв і спокусниць пекла. “Фріда” – фільм-легенда, ідеальна візуальна картинка, а також розпал пристрастей, які схвалила б і сама Кало. 

posts-to-db-Фото 6

Читай також: 5 золотих правил базового гардеробу, які більше не діють

“Бандитки” 

Переконані активістки руху за права жінок люблять цю картину Люка Бессона за його явну феміністичну концепцію. У вестерні дуже рідко можна зустріти героїнь, які за силою та вмінням нічим не поступаються чоловікам. “Бандитки” – саме така історія. Сальма у картині грає аристократку Сару, якій доводиться з ніжника перетворитися на справжню потужний woman. Допомогти її героїні “встати на істинний шлях” допомагає Пенелопа Круз – іспанка, яка за своєю красою нічим не поступається Хайєк. Проблема в тому, що протягом півтори години ти постійно страждаєш питанням – хто ж з “бандиток” все-таки привабливіший? 

posts-to-db-Фото 7

“Страшні казки” 

Містичні історії теж личить Сальме, тому її участь у картині “Страшні казки” була беззастережною. Сюжет фільму будується на основі трьох казок неаполітанського поета Базіле, і крутиться навколо міфологічних персонажів, далеких країн та геройських випробувань. Сальма Хайєк в історії втілила образ королеви Долини туманів – сильної, стійкої та непоступливої ​​– картина обов’язкова до перегляду. 

posts-to-db-Фото 8

“Гламурні боси” 

І, звичайно, ми не могли залишити вас без простого, зрозумілого та завжди доречного американського гумору. Недавня робота Сальми Хайєк в парі з Роуз Бірн “Гламурні боси” розповідає історію про приватний бізнес, колабораціях та складнощі сучасного ділового простору. Якщо ви шукаєте картину, що не обтяжує філософськими роздумами, то вибір очевидний. 

У її зовнішності все трохи перебільшено: вона гарна настільки, що дивитися на її обличчя практично боляче; її постать настільки ідеальна, що здається створеною хірургами, а чи не природою; гра настільки натуральна, що не залишається і сумніву щодо “божественного” призначення Сальми Хайєк. З її ім’ям пов’язано багато скандалів на батьківщині, а в Голлівуді вона відома як жінка, що відкрито виступила проти Харві Вайнштейна. Захоплюємося силою, пристрастю та запальністю мексиканської діви.