
Сюрприз: Бейонсе представила перший у світі візуальний альбом
Бейонсе випустила свій п’ятий і перший у світі візуальний альбом Lemonade.
Lemonade – це два насолоди в одному. Весь минулий тиждень нас інтригував трейлер останнього проекту Бейонсе, але тепер всі карти розкрито: новий альбом є годинниковим фільмом, який об’єднує музику та відео.
Кожну композицію у збірнику доповнює кліп, де з’являються Серена Вільямс, Кувенжаней Уолліс, Амандла Стенберг, Зендая, а також чоловік співачки Jay-Z та їхня дочка Блу Айві. Кліпи також показують матерів сумнозвісних Трейвора Мартіна, Майкла Брауна, Таміра Райса.
Альбом включає виступи The Weeknd і Кендріка Ламара, а також ще більш несподівані спільні роботи з Джеком Уайтом і Джеймсом Блейком. Послухати композиції можна зараз за допомогою сервісу Tidal.
Читайте також: Перший лукбук спортивного бренду Бейонсе Ivy Park
Більше від
- Фаворити місяця: digital-команда Marie Claire про знахідки та натхнення у грудні 2025
- Свічки, авторський посуд та текстиль: 5 красивих колекцій різдвяного декору від українських брендів
- РЕЙТАРСЬКА: СЕРЦЕ КИЄВА, КУЛЬТУРИ ТА ВІДРОДЖЕННЯ
- Магія Різдва: як пройшов Christmas Blog Day від Burda Media Ukraine
- Улюблені різдвяні фільми digital-редакції Marie Claire