
Tiffany & Co відкрили кафе зі сніданками за 29 доларів
З 10 листопада у головному нью-йоркському бутіку Tiffany & Co на П’ятій авеню можна буде поснідати.
“Сніданок у Тіффані”. Фото: Bustle
Саме біля вітрин цієї крамниці героїня Одрі Хепберн їла круасан у фільмі «Сніданок у Тіффані». Тепер там з’явилося кафе Blue Box.
Ця назва обіграє класичне впакування ювелірних прикрас Tiffany & Co – картонну коробочку знаменитого блакитного кольору з білою стрічкою.
Кафе “Blue Box”. Фото: Popbee
За словами творців бренду, всі охочі поснідати як персонажа фільму Холлі Голайтлі, більше не стоятимуть на вулиці. З першого дня відкриття у кафе пропонують сніданки з видом на Центральний парк. За 29 доларів можна випити кави, з’їсти круасан і страву на вибір: авокадо-тост, бейгл із лососем або скрембл із яєць у хлібі з трюфельною олією. Ланч із закуски та основної страви коштує 39 доларів.
Читайте також: ВИСТАВКА TIFFANY & CO. FIFTH AND 57TH У ЛОНДОНІ
Кафе розташувалося на четвертому поверсі бутика — поряд із новим простором аксесуарів та товарів для дому.
Більше від
- Оголошено 6 переможниць третьої хвилі «Програми підтримки підприємиць України» від L’Oréal Paris
- Пряниковий будиночок: рецепт від кухарів королівської родини Великої Британії
- Допрем’єрний показ фільму «Монстр під ліжком»
- Серафим: Glossary Organic випустили Різдвяну благодійну іграшку
- Режисера “Коли Гаррі зустрів Саллі” Роба Райнера та його дружину знайдено мертвими