Закрити
UA
Життя

10 маленьких корисних звичок, які покращать ваше життя

Поділись:

Кожен із нас готується до Нового року по-різному: хтось пише резолюції, хтось створює карти мрії, а ми радимо вам почати змінювати своє життя, не відкладаючи до січня. 

posts-to-db-Фото 1

Серед глобальних цілей у вашому списку, напевно, є «кинути пити/палити», «піти в тренажерний зал» або «полюбити себе», але ми пропонуємо почати з малого — невеликих щоденних змін. 

1. Ходіть за покупками лише на повний шлунок. Вчені дійшли висновку, що люди, які перекушували перед походом за продуктами, купували менше шкідливостей, на зразок булочок, цукерок та чіпсів.

2. Готуйте обіди працювати самі. Тільки так ви зможете проконтролювати, скільки калорій і корисних речовин ви споживаєте. 

3. Пийте чисту чорну каву. Відмовтеся від молока, сиропів, цукру та вершків – це додаткові калорії, які вам перед новорічними святами ні до чого.

4. Перестаньте споживати білий хліб. Якщо ви не можете повністю відмовитися від борошна, постарайтеся вибирати більш корисні альтернативи з цільнозернового борошна. 

5. Носіть із собою пляшку води. Така проста звичка має велике значення для функціонування вашого організму та гідратації шкіри. Ми нерідко забуваємо пити достатньо води, але тепер варто тільки відкрити сумку, щоб згадати про H2O. 

Читайте також: 8 ЗВИЧОК, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ Втома

6. Вибирайте найдовші шляхи. У зимовий час кількість кроків на день різко скорочується, тому ми радимо вам добиратися до роботи, в магазин або кав’ярню не звичним (найчастіше найкоротшим) маршрутом, а довгим. 

7. Використовуйте сонцезахисний крем. Ви ж знаєте, що беззахисні перед силою УФ-променів, які можуть спровокувати посилення пігментації та навіть рак шкіри. Обзаведіться кремом і не забувайте наносити його кожен день будь-якої пори року.

8. Завантажте програму для медитації. Якщо ви не можете почати медитувати, хоча вже давно хочете, зробіть перший крок — завантажте програму. Зараз є безліч платних і безкоштовних програм, які допоможуть вам досягти дзена.

9. Читайте більше книжок. У той момент, коли вам захочеться зайти на Facebook або погратися з телефоном, беріть книгу в руки. Поставте собі певну мету, наприклад, 50 творів на рік. 

10. Напишіть старому другові. Скористайтеся соцмережами з користю – зв’яжіться з подругою дитинства або однокласником, з яким сиділи за однією партою. Дізнайтеся, що зараз відбувається в їхньому житті, чим вони займаються, чи є у них сім’ї. 

Джерело фото: unsplash.com