10 заповідей TVORCHI для Marie Claire

Сьогодні український гурт TVORCHI презентує свій новий сингл – Living my life. Це пісня з нового альбому музикантів, вихід якого відбудеться вже цього місяця.

Новий трек і яскраве lyric-відео заворожують! Але, що характерно творчості гурту, – в них завжди є цікавий підтекст. Цього разу мелодія, що запам’ятовується відразу, підтримує посил про життя без чужих стереотипів, попри те, що думають інші про ваше самовираження.

Саме тому ми поцікавилися у хлопців, якими «заповідями» вони живуть, що саме складає основу їхніх цінностей та думок. Ось що відповіли Андрій та Джеффрі:

Жити в гармонії з собою. Пам’ятати, що всі сфери життя важливі, а незакриті гештальти рано чи пізно дадуть про себе знати. Тому прислуховуйтесь до себе і будьте чесними передусім самі з собою.

Бути відкритим. Завжди і з усіма: це стосується ідей, людей та взагалі різних ситуацій. Якщо ви живете у своїй закритій мильній бульбашці й не виходите з неї – ви не відкриєте нічого нового у цьому світі ні про себе, ні для себе.

Читайте також: N̶ONEWNAME: СПІВАЧКА IKSTINA РОЗПОВІЛА ПРО СЕКСУАЛЬНИЙ ЖІНОЧИЙ РЕП ТА ІСПАНСЬКІ МОТИВИ

Розвивати свою особистість. Стояти на місці – не наш варіант. Щодня ми можемо дізнаватися і вчитися чогось нового, і це просто не круто втрачати такий шанс.

Розслаблятися. Якщо працювати 24/7, то згодом можна виснажити себе так, що період відновлення триватиме нереально довго. Тому треба завжди виділяти час для розслаблення, аби з новими силами творити та креативити!

Цінувати людей, які поруч. Найкраще, що може з нами відбутися, – це люди, а особливо близькі люди. Тому треба не забувати показувати їм нашу турботу і любов та не скупитися на них.

Не зневажати людей. Адже ви ніколи не знаєте, хто ким буде завтра. До всіх треба ставитися з однаковою повагою, незалежно від соціального статусу, віку чи гендеру.

Читайте також: МИСТИЧЕСКАЯ ИСТОРИЯ: 7 САМЫХ КРАСИВЫХ КЛИПОВ БРИТАНСКОЙ КОРОЛЕВЫ ИНДИ-СЦЕНЫ

Довіряти собі. Ви самі створюєте своє життя, відповідаєте за всі процеси в ньому, тому ніхто не може повірити у вас краще за вас самих.

Не боятися ризикувати. Ти ніколи не знаєш, куди це може привести, тому поки не спробуєш, так і будеш лише здогадуватись.

Більше усміхатися. Навіть якщо вам здається, що хтось ненавидить вас. Просто усміхніться їм і спостерігайте, як вони розгубляться і, можливо, навіть розсердяться. Але хто каже, що вам потрібно цим перейматися?

Не змішувати алкоголь. Просто тому, що вранці буде зле (посміхаються).

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также