UA
RU

16 травня – місячне затемнення: що не варто робити в цей день

Редагувати переклад

В астрології це явище пов’язують зі змінами, а також емоційним всплеском.

Щоб хто не казав, але небесні тіла відіграють важливу роль у формуванні нашого життя. Події, які відбуваються, часто можна пов’язати з тим чи іншим рухом планет, тому ось чому всі зараз говорять про місячне затемнення.

16 травня – місячне затемнення: що не варто робити в цей день-Фото 1

16 травня, сьогодні, згідно прогнозів астрологів відбувається місячне затемнення і проходить воно під знаком Скорпіона, а всі ми пам’ятаємо, що цей знак Зодіака характеризується войовничістю та сильною емоційністю, тому цей день буде таким самим.

Взагалі, місячне затемнення відбувається наступним чином: Місяць, планета Земля та Сонце стоять в одній лінії, тому тіні від планети падає на Місяць, що призводить до повного затемнення. Максимальна фаза затемнення відбулася з 4 годин 32 хвилин по Києву і закінчилась в 9:50. 

Що буде відбуватися в цей день?

Затемнення завжди символізує важкий період, після якого має налагодитись життя. Цікаво, що багато астрологів передбачали на цей час, 16 травня, перемогу України у війні з росією чи якісь кардинальні зміни на воєнному фронті, які призведуть до перемоги. Сподіваємось, що так і буде і наша перемога не за горами!

На персональному рівні ви зможете відчути в цей день внутрішню злість, агресію бажання розв’язати з кимось конфлікт чи вияснити відносини. Це відбувається через те, що затемнення відбувається у знаці Скорпіона. В цей час у житті будуть відбуватися зміни: все, що було хитке, над чим ви сумнівалися піде геть. Незрозумілі відносини, робота, над якою вам важко було працювати і все, що не мало стабільності до цього моменту – зникне з вашого життя.

Цей день краще перечекати і не робити ніяких різких рухів. Астрологи рекомендують займатися практиками та самоаналізом: медитації, афірмації та пропрацюванням свого минулого. Присвятіть себе родині та віддайтесь світлим почуттям, наприклад, коханню. Побільше спіть.

Читайте також: Врятувати воїнів з “Азовсталі”: Підпишіть відкритий лист-звернення до ООН

Чого не варто робити в цей день?

Як ви вже зрозуміли, цей період надзвичайно важкий, тому не варто робити якохось вирішальних дій. 

  1. Не розв’язуйте конфліктів, не виказуйте свою думку сьогодні. Якщо ви планувати піти з робити, то краще це зробити в інший день; якщо ви хотіли закінчити відносини – сьогодні не час.
  2. Не приймати важливих рішень та не робіть великі покупки – з цим будуть проблеми в майбутньому.
  3. Не робіть операцій та б’юті-процедур в цей день – вони будуть проблемними. Виключенням є екстрені хірургічні втручання.

Пам’ятайте, що зміни в цей період–неминучі, головне прийняти їх та адаптувати у своє життя.

Фото: Sanni Sahil/unsplash.com

Статьи по теме