UA
RU

24 українки стануть героїнями нового відвертого мейковер-шоу «Я везу тобі красу»

Редагувати переклад
Канал «Україна» спільно з продакшном «Теле Про» приступив до зйомок тревел-мейковер шоу «Я везу тобі красу». Учасницями проєкту стали українки, які вирішили змінитися заради щастя в особистому житті. І для цього їм доведеться зробити кардинальні кроки.

У нашій країні живуть абсолютно різні жінки, але багатьох із них мучить одне питання – чому у мене немає щастя в особистому житті. «Найімовірніше, що вони не раз думали: як було б чудово залізти в голову тих чоловіків, які мене відкидали або не помічали, – припустила керівник проєкту Ольга Чеснокова. – А якщо така жінка помиляється щодо думки про себе з боку оточення? І ті, хто їй подобається, насправді звертають увагу на інші риси характеру або зовнішності. У тревел-мейковер шоу «Я везу тобі красу» учасниця отримає шанс на дуже чесне, осмислене та часом шокуюче перевтілення».

У програмі на каналі «Україна» кожна учасниця почує відверту чоловічу думку про те, якою її бачать і сприймають оточуючі. Героїням тревел-мейковер шоу «Я везу тобі красу» доведеться піти на експеримент, який дасть колосальний досвід і пояснить, які дії у стосунках з чоловіками були помилковими, як поступати, щоб досягти бажаної мети. Такий досвід допоможе кардинально змінити не тільки зовнішність учасниць програми, але також і погляди на багато речей. І в новому житті кожна з них прийме себе оновлену: готову любити та закохувати.

«Ми не беремося за ті історії, в яких не бачимо мотивації до змін, – пояснила Ольга Чеснокова. – Під час кастингу наша команда насамперед звертає увагу на те, чого хочуть досягти майбутні учасниці проєкту в стосунках, що для цього роблять й які дії, на їхній погляд, не призводять до бажаного результату. Це не ті люди, які не докладають зусиль і чекають на принца».

Читай также: Принц Уильям рассказал, кто был его ролевой моделью в детстве

Крім ведучого програми, ім’я якого канал «Україна» повідомить незабаром, за героїнею спостерігатимуть троє чоловіків, типаж яких збігається з її очікуваннями.

Кожна з учасниць шоу «Я везу тобі красу» тричі почує їхню думку: до перевтілення, після примірки нового гардероба та під час фіналу, коли вперше побачить себе в новому образі.

«Ми ніколи не знаємо, яким буде фінал, і насправді саме він показує, наскільки внутрішня готовність і запит героїні відповідали тому, що їй потрібно, – поділилась Ольга Чеснокова. – Тільки та жінка, яка готова до змін і наважиться упродовж трьох днів пройти експеримент, отримає результат».

Дивіться новий проєкт каналу «Україна» «Я везу тобі красу» в новому осінньому сезоні.

Статьи по теме