UA
  RU

  31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитися

  Редагувати переклад

  Цей тиждень обіцяє зустріч з харизматичними людьми зі світу вина в богемному осередку столиці, атмосферу музичного свята та можливість побачити сяючих у темряві Енді Ворхола та посмішку Чеширського кота. До вашої уваги культурні заходи протягом 31 травня – 06 червня


  Виставка «I am here… Іди за моїм світлом», Музей – квартира Павла Тичини

  з 27 травня

  Українська майстриня Тетяна Протчева є автором сучасної техніки, що внесена до «Книги рекордів України», та має назву «GLOW ART», тобто вишивка, що світиться у темряві. В експозиції художниця поєднує традиційні хрестик, гладь та псевдомереживо з  новим напрямком у мистецтві. В основі вишивки — сяючі японські нитки, тому коли вимикають світло, складається ефект присутності тих видатних діячів, що зображені на полотнах художниці. До речі, саме пані Тетяна поєднала сучасні технології та вишивку: на кожному з вишитих нею QR – кодів сгенерована іміджева інформація про Україну. Учасниця численних міжнародних виставок, Тетяна Протчева завжди підкреслює, що її мета – гідно презентувати українську культуру за кордоном та відкрити вишивку в нових форматах людям з різних куточків світу.


  31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитися-Фото 1

  Вистава «Пані Міністр», Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

  01 червня

  У народі кажуть: «Хочеш пізнати людину – дай їй владу та гроші». Так трапилось і з головною героїнею однойменної комедії сербського драматурга Нушича — пані Живкою, дружиною чиновника, якому раптом запропонували міністерський портфель. Героїня швидко зрозуміла, що перед нею відкриваються великі можливості, про які вона і не мріяла, коли платні чоловіка ледве вистачало на життя. Тепер Живка Попович хоче всього, одразу і, звісно, тільки найкраще, адже новий статус диктує свої правила. Міністерська пані раптово стає ексцентричною, користолюбною та марнославною. Гроші та влада випробовують головну героїню та чи зможе вона гідно скласти цей непростий іспит…


  31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитися-Фото 2

  Персональна виставка «Станіслав Дрокін – ДНК автора», Музей історичних коштовностей України

  01 червня – 01 серпня

  Музей зберігає колекцію предметів, створених ювелірами минулих епох, і в рік ювілею знахідки золотої пекторалі було вирішено надати слово митцям сучасності, творча ДНК яких містить інформацію для майбутніх поколінь. Саме таким представником є український художник – ювелір Станіслав Дрокін, який представив свою персональну виставку унікальних прикрас. Кожна робота майстра – це ціла історія, втілена в золоті, сріблі, міді, титані та дорогоцінному камінні. Станіслав Дрокін застосовує класичні та сучасні технології, постійно експериментує з новими методами і формами у творчості. Він імпровізує, створюючи прикраси без ескізу, спираючись на власні почуття інтуїції та гармонії.  Читай также: Щойно створений  цифровий архів «Народні пісні України» викликав ажіотаж у всьому світі

  31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитися-Фото 3


  Концерт «Вечір французької музики», МЦКМ (Жовтневий палац)

  3 червня

  Концертна програма цього вечору дозволить слухачам поринути на декілька годин у романтичну атмосферу чарівного Парижу та насолодитися класикою французької естради. Подія проходить за участю Національного академічного духового оркестру України під орудою Олексія Вікулова. Солісти концерту  — Віталій Костенко та фіналістка шоу «Голос Країни» Аліна Башкіна виконають популярні пісні легендарних Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Мірей Матьє та інших зірок французького шансону.

  31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитися-Фото 4


  Laboratorium Festival, секретна київська локація

  05 червня

  Культурні події, до яких прикладає руку Laboratorium, завжди створюють відчуття безтурботності, натхнення і незабутніх емоцій. Це те, що можна назвати модним сьогодні словом «вайб» — формат івентів Laboratorium має власну магію та енергетику. Масштабний фестиваль електронної музики чекає на тих, хто скучив за крутою музикою та невпинним рейвом. Музична програма вечора представлена виступами зарубіжних гостів з Берліну, Нідерландів та українськими виконавцями. Хедлайнером події є гість із Франції I Hate Models, знаменитий своїми еклектичними сетами й музичним провокаціями.

  31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитися-Фото 5

  Концерт Summer Dreams. Kyiv Symphony Orchestra, готель Hilton Kyiv

   5 червня

  Kyiv Symphony Orchestra виступає з концертом, де поєднані шедеври класики з сучасною музикою. Сюрпризом для слухачів стане участь одного з найвідоміших контрабасистів сьогодення, нідерландського музиканта — Ніка де Гроота, який зараз присвятив себе камерній музиці та виступає сольно. Музикант виконає концерт «Загублені птахи» сучасного шведського класика Андерса Нільсона, що був написаний на замовлення контрабасиста. В перерві лунатиме концертна увертюра Фелікса Мендельсона «Сон літньої ночі» та сорокова соната Моцарта, нову версію якої представить головний дириґент оркестру Луїджі Ґаджеро.

  31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитися-Фото 6

  Kyiv Food and Wine Festival, Галерея мистецтв «Лавра»

  05 – 06 червня

  Перший фестиваль вина в Україні 15 – й Kyiv Food and Wine збирає виноробів з усіх куточків країни, проводить дегустації унікальних вин, які неможна знайти в супермаркетах чи ресторанах. Фестиваль створює винну культуру України, влаштовує безкоштовні лекції у Школі вина за участю відомих сомельє та винних експертів. Для відвідувачів підготували великий маркет сирів, м’яса, соусів від українських виробників, що добре смакують з вином. Все це відбудеться в обстановці приємного спілкування, гарної музики та веселих конкурсів з подарунками.

   

  Статьи по теме