Про що жінка мовчить: співачка ROXOLANA

Редагувати переклад
Співачка і сонграйтерка ROXOLANA оголосила про проведення свого першого сольного концерту, який відбудеться 25 квітня на київському майданчику Bel Etage Music Hall. Перший великий виступ отримав назву «Дуже теплий сольник». Ця назва стала відсилкою до синглу «Дуже тепла пісня», який було створено взимку 2022 під час масштабних блекаутів. Спеціальними гостями концерту стануть MONATIK та гурт KAZKA, з якими співачка записувала дуетні треки. Ми вирішили пригадати інтерв'ю ROXOLANA, яке вона дала Marie Claire.

Про що жінка мовчить: співачка ROXOLANA-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Зізнаюся, з друзями і родиною я часом дискутую з приводу таких тем. Я вважаю, головне питання не у тому, що говорити, а як саме це робити. Якщо людині хочеться щось сказати, чимось поділитися, то вона повинна мати можливість це висловити і не бути засоромленою. Інше питання – як вона це зробить. Я вважаю, будь-яка думка має висловлюватися толерантно, тобто я можу сказати що завгодно і про що завгодно, просто маю говорити це толерантно, з повагою до інших. А люди з іншою точкою зору мають бути толерантні до мене і з повагою поставитись до того, що я сказала. Як на мене, зараз, у 21 ст. говорити про замовчування якихось тем взагалі не варто, але потрібно бути толерантним навіть до того, що тобі кардинально не подобається. Навіть якщо ти дуже критично ставишся до думки іншої людини, важливо не образити її почуття.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

У мене це коло незмінне. Адже у мене досить велика родина і у нас всіх дуже близькі стосунки. Також я маю кількох друзів, із якими спілкуюся ще з університетських часів, тому з ними, сестрами і братами я можу навіть не шукати момент, а в будь-який час прийти і просто помовчати разом.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Якщо чесно, я сама для себе – найгірший критик. Я себе сварю постійно. Я перфекціоністка, маю синдром відмінниці, тому мені завжди здається, що можна зробити більше і краще. Тому якщо говорити про «сварити себе», то зі мною це відбувається щодня. Особливо, це стосується творчості.  Зйомки кліпу, запис треку – навіть якщо я знаю, що все відбулось добре, для мене це недостатньо добре, я себе постійно критикую. Але останнім часом я працюю над собою, я знаю, що потрібно звертати увагу на свої досягнення, навіть дрібні. Я дуже хочу навчитися себе хвалити. Навіть коли я відловлюю такі невеликі моменти, я собі кажу: «Ти молодець, круто, що ти це зробила».

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Зараз це може прозвучати занадто романтично і, можливо, навіть наївно, але мені спадає на думку не якась матеріальна річ, а слово «добро». Особливо зараз, коли я багато спілкуюсь із людьми, і розумію, якщо б ми всі були взаємно добрими, якби ми позитивно реагували одне на одного і з добротою приймали інших, то ми б жили у красивому світі. Так, для мене доброта – найкрасивіша річ.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Якщо я могла б обирати, то обрала б навіть не талант, а навик стресостійкості. Для мене – це справжній талант, хоча я знаю, що це вміння можна розвинути та напрацювати. Я захоплююсь людьми, які свої падіння чи невдачі можуть використати на свою користь і я маю велике задоволення спостерігати за людьми, які в стресових ситуаціях вміють зберігати спокій і триматися внутріщнього стрижня. Це, напевно, те, чого мені найбільше не вистачає і до чого я прагну.

Роксолана

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

У моєму житті було багато таких унікальних, екстраординарних спогадів, було чимало сюрпризів, але якби мені потрібно було залишити з них тільки один, я, напевно, обрала б один із днів, коли ми ввечері на природі сидимо з усією родиною – мама, тато, брати, сестри, їхні діти, навіть собаки, і ми просто спілкуємося і спостерігаємо захід сонця. Такі моменти мене найбільше надихають, вони дуже прості, але для мене саме ці спогади дуже ресурсні.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личить відсутність аккаунту в Інстаграмі, а дівчатам – відсутність фото в купальниках (сміється). Насправді це жарт. А якщо серйозно, я б не розділяла це питання за гендером. Мені здається, красиво, коли людина освічена, начитана, мудра і тактовна. Це прикрашає будь-кого. Якщо ж відокремлювати, то це більше питання смаку. Мені подобаються відповідальні і небагатослівні чоловіки, які показують себе через вчинки, а не слова.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм або коктейлем. Ви який?

Мені, напевно, найбільше імпонує коктейль віскі сауер, тому що він містить і кислуватий цитрусовий смак, і водночас солодкі ноти. Ось саме це поєднання різного мені і подобається. Адже я сама за своєю натурою — людина, настрій якої часто змінюється, і від цього залежить моя поведінка, мій зовнішній вигляд і навіть музика, яку я пишу.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

У мене є точна відповідь на це питання – моя мама свого часу відмовляла мене від того, щоб повністю перефарбуватися на білявку. І як завжди, мама була права. У мене було довжелезне густе волосся, а тепер фарбування, на жаль, дає про себе знати. Але, з іншого боку, якби я не спробувала, то не зрозуміла б, що мамина порада була настільки слушною і важливою.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Важко сказати. Я взагалі останнім часом перестала орієнтуватися на зовнішність, адже скільки б ми з дівчатами-подружками про це не розмовляли, скільки б не обговорювали еталони краси і те, гарний хлопець чи ні, але потім, як показує практика, якщо навіть нереально красивий чоловік починає говорити, не вміючи доносити думку, його краса одразу зникає. Тому я — за харизму і вміння чоловіка бути інтелектуально цікавим. Я знаю, що багато жінок фанатіють від Джонні Деппа, Райана Гослінга, Роберта Патінсона, але, якщо відверто, у мене вони не викликають жодних емоцій, проте це все справа смаку. Якщо ж говорити про те, хто б мені імпонував, то це, мабуть, Джордж Клуні, для мене він красень.

Чим пахне щастя?

Моє щастя пахне запахами з дитинства: бабусиними пампухами з вишнею, свіжоскошеною травою, кипарисами в Криму, вранішньою кавою і маминими парфумами.

Читайте також: «МУЗИЧНИЙ ПРОГНОЗ»: DANTES, MONATIK, МАКС БАРСЬКИХ, MBREEZE, BLOOM TWINS ТА ІНШІ

Статьи по теме