UA
RU

Про що жінка мовчить: Вікторія Гресь, дизайнерка

Редагувати переклад
Нещодавно український бренд Victoria Gres презентував першу капсульну колекцію, створену після початку повномасштабної війни в Україні. Дизайнерка Вікторія Гресь - головна героїня рубрики "Про що жінка мовчить".

Про що жінка мовчить: Вікторія Гресь, дизайнерка-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Мені здається, наш час якраз відрізняється тим, що практично зникли теми табу. І момент «говорити» чи «не говорити» вирішує кожен сам для себе, керуючись своїми світоглядом та вихованням.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

На жаль, проміжок «останній час» вирізняється крайньою тривожністю для всіх. З власного досвіді можу сказати, що спілкуюсь зараз більше, ніж мовчу. У будь якому випадку, для приємного мовчання удвох потрібні інші часи.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Хвалила себе, що навчилася пересаджувати і взагалі поводитися з рослинами в саду, навчилася обрізати кущі та дерева… така робота стала рятівним колом цієї весни. А ось лаяти себе – це регулярна опція у мене! Навіть надто! (Усміхається.)

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Це дуже складне питання. І мені важко відповісти на нього. Дуже змінилися критерії прекрасного – у моді, мистецтві, літературі тощо. А коли ти сам щодня в тому чи іншому вигляді займаєшся красою, то розумієш, що вище за гармонію нічого немає. І жодні тенденції це не зможуть змінити. По суті, немає гарного і негарного. Це лише наше ставлення до предмета, та як його бачить наш внутрішній цензор.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Будь-який талант дається не просто так. Це відповідальність, величезна праця та творчі муки. Ніколи не думала на цю тему.

Про що жінка мовчить: Вікторія Гресь, дизайнерка-Фото 2

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Мені важливі всі спогади. Якщо залишається один — це дуже сумно. Нікому такого не побажаю, бо це означає перетворитися на порожнечу та ніщо. Я б не хотіла такого подарунку!

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Чоловікам завжди личать порядність і відповідальність за інших. В сучасних жінках не приймаю агресивний фемінізм.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Червоне вино, бажано Бургундське й гарної витримки.

Чим пахне щастя?

Дуже банальна відповідь — це запах ванілі, кориці та свіжоспечених смаколиків!

Читайте також: КОРОТКІ ОВЕРСАЙЗ ПАЛЬТО ІЗ БРЮКАМИ КЛЬОШ, ЗАТИШНІ КАРДИГАНИ У ПОЄДНАННІ З КОРСЕТАМ В НОВІЙ ЗИМОВІЙ КОЛЕКЦІЇ J’AMEMME 

Статьи по теме