UA
RU

Коханці, секретні агенти, кухарі та зомбі: у Києві вперше відбудеться кінофестиваль «Вікенд у Парижі»

Редагувати переклад
З 15 до 18 грудня в київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться фестиваль «Вікенд у Парижі», який поєднує в собі новинки та класику кінематографа Франції. Під час події біля кінотеатру діятиме святковий фудкорт із французькими смаколиками від сім’ї ресторанів Très FRANÇAIS.

Коханці, секретні агенти, кухарі та зомбі: у Києві вперше відбудеться кінофестиваль «Вікенд у Парижі»-Фото 1

Подію проводять Французький Інститут в Україні та кінокомпанія «Артхаус Трафік». Ексклюзивний партнер кіно та інновацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Фестиваль відкриє комедійний фільм жахів «Кінцевий монтаж» від лауреата премії «Оскар» Мішеля Азанавічуса («Артист»). Картина розповідає про зйомки горору, які обертаються справжнім зомбі-апокаліпсисом. Цього року стрічкою відкривався фестиваль у Каннах. Початковою назвою фільму була Z (Comme Z), однак її змінили у знак солідарності з українцями, адже символ Z асоціюється з російськими військами.

Коханці, секретні агенти, кухарі та зомбі: у Києві вперше відбудеться кінофестиваль «Вікенд у Парижі»-Фото 2

Ще одна родзинка фестивалю — картина «Щоденник швидкоплинного роману» Еммануеля Муре з офіційної програми Каннського фестивалю. Це стрічка про двох коханців, стосунки яких починалися суто як тілесні, але переросли в дещо більше.

Коханці, секретні агенти, кухарі та зомбі: у Києві вперше відбудеться кінофестиваль «Вікенд у Парижі»-Фото 3

Також буде показана комедія «Загін кулінарів» Луї-Жульєна Петі — історія дівчини, яка поєднує роботу су-шефинею з підробітком у притулку для мігрантів і мріє про власний ресторан. На Міжнародному комедійному кінофестивалі Alpe d’Huez  стрічку відзначили Нагородою за Найкращу жіночу роль.

Коханці, секретні агенти, кухарі та зомбі: у Києві вперше відбудеться кінофестиваль «Вікенд у Парижі»-Фото 4

Чекає на глядачів і кінокласика — комедія «Неперевершений» із Жаном-Полем Бельмондо в головній ролі. Картину зняв у 1973 році режисер Філіпп де Брока («Людина з Ріо», «Невиправний»). У центрі фільму — автор романів про секретного агента, а сюжет паралельно розгортається у двох площинах — реальному житті та його книгах.

Коханці, секретні агенти, кухарі та зомбі: у Києві вперше відбудеться кінофестиваль «Вікенд у Парижі»-Фото 5

Усі фільми фестивалю «Вікенд у Парижі» демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Продаж квитків незабаром розпочнеться на сайті кінотеатру.

Читайте також: ІНТЕРВ’Ю З ГОЛОВНОЮ ГЕРОЇНЕЮ «ТРИКУТНИК СМУТКУ»: ЧАРЛБІ ДІН 

Статьи по теме