UA
RU

Чуттєві стосунки Христини Соловій та Сергія Жадана в новому відео “Юність”

Редагувати переклад
Христина Соловій презентує “Юність”  - перший сингл з ІІІ частини альбому “Rosa Ventorum” і відео, в якому разом з Христиною знявся письменник та музикант Сергій Жадан.  В кліпі “Юність” Христина та Сергій грають історію кохання.

Чуттєві стосунки Христини Соловій та Сергія Жадана в новому відео “Юність”-Фото 1

“Моя пісня про юність . Наша країна така сильна саме тому, що ще дуже юна і пристрасна. Їй можна все і все їй під силу.” — коментує Христина

“Юність” зняв  режисер Віктор Скуратовський, який раніше працював з Христиною над відео до пісні “Біжи, Тікай” в дуеті з Сашою Чемеровим.

Віктор Скуратовський: “Українці мають великий скарб який ще не збагнули — Христину Соловій. Ця дівчина має величезний потенціал і ще здивує. Я був натхненний попередньою співпрацею з Христиною, її талантом та красою, і одразу запропонував зняти відео до наступного релізу.  Я хотів показати Христину Соловій, такою яка вона є в реальному житті, не затиснутою образами попередніх творів, думаю в кліпі “Юність” мені це вдалось. Цей маленький фільм — чистий і легкий ерос, якого зараз нам так часто бракує у темряві і холоді. Але любов і лють переможуть!”

Христина Соловій про співпрацю із Сергієм Жаданом: До концерту пам’яті видатного музиканта Міська Барбари у 2021 році  я створила кавер пісні “Я помру від застуди” легендарних “Мертвих Півнів” на слова Жадана. Ще тоді у нас із Сергієм виникла ідея створити щось цікаве разом.

Сергій Жадан — найкраще втілив образ головного героя, бо у його поезії так само присутня “вічна юність”, а в його особистості відчуваю збірний образ дорослої української культури. Українська незалежна музика та література, на яких я зростала, завжди є і будуть джерелом натхнення для моїх пісень.”

Чуттєві стосунки Христини Соловій та Сергія Жадана в новому відео “Юність”-Фото 2

Сергій Жадан про співпрацю з Христиною Соловій: «Це була унікальна нагода опинитися в кадрі з улюбленою співачкою. Мені подобається ця пісня — вона світла й печальна водночас. Під такі пісні люди закохуються й освідчуються.

Працювати було легко й цікаво. З Христиною загалом легко й цікаво. Вийшла чуттєва історія стосунків чоловіка й жінки — стосунків, що долають час і запалюють повітря. Доволі природньо вийшло, як на мене.

Христина виразна й переконлива. І в кадрі і поза ним. Їй хочеться підспівувати. Тому, думаю, ми ще всіх здивуємо.”

Чуттєві стосунки Христини Соловій та Сергія Жадана в новому відео “Юність”-Фото 3

Христина Соловій про пісню: “Юність дуже зваблива для кожного і кожної з нас. Їй ще нічого не страшно, вона на все здатна, бо не знає, чого не можна. Це таке нестримне бажання жити і любити, яке я понад усе хотіла би у собі зберегти.

Моя пісня також про нашу країну сьогодні. Про українську культуру, яку любиш і живеш нею не тому, що патріотизм чи так навчили, а тому, що вона сильна і зваблива вгодночас.

Над звучанням пісні працював український музичний продюсер Павло Литвиненко, у співпраці з яким ми створили попередні частини альбому-квадрології Rosa Ventorum

Обкладинка синглу — робота Дмитра Грушківського, який є моїм незмінним візажистом, а зараз дуже талановито проявляє себе як художник у багатьох моїх віжуалах.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: РЕГІНА, ВОКАЛІСТКА ГУРТУ GARDEN KRIST

Статьи по теме