UA
RU

Чоловік говорить: Віталій Ажнов, актор

Редагувати переклад
Роль Артуро Уї у виставі "Кар'єра Артуро Уї, яку можна було спинити", прем'єра якої відбулася в театрі ім. Івана Франка виконав Віталій Ажнов. Ми пам'ятаємо Віталія за роллю Калігули, та вже очікуємо на стрічку "Малевич", в якій актор втілив відомого художника, й не можемо не тішитися з приводу того, що він відповів на запитання Marie Claire.

Чоловік говорить: Віталій Ажнов, актор-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Я не знаю. По-перше, це для мене доволі дивне запитання, а по-друге, мені здається, воно несе якийсь гендерний характер. Я не готовий відповісти на нього.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батьки навчили мене в будь-якій ситуації завжди залишатися людиною, бути щирим і чесним… А найголовніше вони навчили мене любити в всіх сенсах цього слова. 

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Зараз, коли мені 29, я думаю, що раптова смерть мами в мої 19 стала моментом, який розділив життч на «до» і «після». Моє сприйняття світу і ставлення до нього кардинально змінилось. 

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

І в житті, і в роботі, і в стосунках мене драйвить ризик. Він присутній весь час, особливо зараз. І саме ризик дозволяє мені насолоджуватись кожним моментом, цінувати кожну секунду. Він мене організовує і дисциплінує, як би суперечливо це не звучало. 

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Ні, і не хотілося б, щоб це сталося. Якщо я раптом скажу собі, що я знайшов себе, то я зупинюсь в своєму розвитку, втрачу інтерес до нового і позбавлю себе найголовнішого — того самого пошуку. 

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Взагалі не вимірію, це роблять замість мене інші люди.

Чоловік говорить: Віталій Ажнов, актор-Фото 2

Як виглядає ваш стандартний день?

Мій день розпочинається з обов’язкових ранкових ритуалів, які мене тонізують і без яких мені складно навіть вийти з дому. Потім поспішаю на репетицію, а перед нею можу випити кави з близькими мені людьми. Після репетиції, якщо встигаю, я обідаю. Ну а далі, або вечірня вистава, або ж йду до студентів. А ввечері в романтичній атмосфері готуюсь до завтрашнього дня. 

Які якості партнера для вас важливі?

Відвертість, сміливість обгорювати будь-які проблеми і питання, абсолютна правдивість будь-яких проявів, і вміння чути.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Людина, яка обманює.

Яка матеріальна річ (з тих, якими ви володієте) – найцінніша для вас та чому?

Якесь суперскладне для мене запитання. Швидше за все, немає такої річчі. Напевно, це не про мене. Та й в нинішніх реаліях матеріальні речі не мають жодного сенсу. 

Хочеться тотального миру.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Найважливіше — це бути максимально чесним з самим собою, людська духовність, моральність. Це дозволяє зберігати внутрішню гармонію.  Мріяти і обов’язково закохуватись. 

А все інше — не має значення. 

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним, який змінив суспільство, хід історії?

А хіба щось змінилось? Думаю, що такий твір ще не створений, бо на жаль, війни тривають. Історія циклічна.

Фото: Юлія Вебер

Читайте також: «МИ МАЄМО ПОВЕРНУТИ З РОСІЇ УКРАЇНСЬКУ КУЛЬТУРНУ СПАДЩИНУ»: ЗАВЕРШЕНО ВИРОБНИЦТВО ФІЛЬМУ ПРО КАЗИМИРА МАЛЕВИЧА 

 

Статьи по теме