UA
RU

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя

Редагувати переклад
Залиште антиутопії до кращих часів, а зараз відволічіться з добрими історіями.

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 1

«Чума» Альбера Камю — у топах продажів по всьому світу, антиутопії від Орвелла та Хакслі стрімко займають позиції в чартах на Amazon, читацькі вподобання відображають сьогоденні реалії, і це не дивно. Але чи не варто у тривожні часи відволіктись та подумати про хороше? 

Редакція Marie Claire обрала книжки, які дозволять на кілька днів відірватись від буденності, помріяти, запастися оптимізмом та повернути радість  життя. Адже воно триває, не дивлячись на карантин.

Читайте також: Книга місяця: «Я, Ніна» Яніни Соколової про рак та жіночу силу

 

«Місто дівчат»

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 2

Купити

Автор: Елізабет Гілберт

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Роман «Місто дівчат» від авторки бестселеру «Їсти. Молитися. Кохати» — це нове дослідження жіночності та експеримент із рамками дозволеного. Це історія юної дівчини, яка волею долі опинилася у Мангеттені часів Другої Світової, у вирі богемного життя та любовних пригод.

Знайомства із зірками, незвичні театральні вистави, нестримний секс, ріки алкоголю і внутрішнє відчуття свободи, — чого тільки не знайшла вона у мегаполісі. Та головне, що вдалося відшукати дівчині — власне «я» і розуміння, що справжнє кохання вище за соціальні стереотипи та суспільні обмеження. 

 

«Маленькі жінки»

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 3

Купити

Автор: Луїза Мей Олкотт

Видавництво: Фоліо

Твір Луїзи Мей Олкотт друге століття поспіль збирає вершки слави, а нова екранізація відомого роману ще більше підігріла цікавість публіки. В основі роману — історії чотирьох сестер, у чомусь кардинально різних, у чомусь таких схожих одна на одну.

Перша мріє про вдалий шлюб, друга — про письменницький успіх, третя — про міцне здоров’я, четверта — про щире кохання. Але всіх їх об’єднує  любов до сім’ї та вражаюча щирість, яка підкорює і інших героїв роману, і читачів, яким доведеться перегорнути першу його сторінку.

Читайте також: 14 классических и современных книг о любви

 

«Карі Мора»

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 4

Купити 

Автор: Томас Гарріс

Видавництво: Vivat

Захоплива новинка від автора культової серії про Ганнібала Лектера. У центра сюжету Ганс Петер Шнайдер, вбивця та продавець «живого товару», який випадково дізнається, про золото Пабло Ескобара. Воно залишилося нічийним після смерті господаря, все, що треба забрати його з будинку. Здавалося б, усе так просто, але є перешкода Карі Мора. Ця жінка колишня біженка, у своєму житті вона пройшла через пекло, і здолати її не так просто, як може видатись на перший погляд.

 

«Дім, у якому жевріє світло»

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 5

Купити 

Автор: Ельчін Сафарлі

Видавництво: Book Chef

Мало хто з чоловіків вміє писати про кохання так проникливо, як Ельчін Сафарлі. В кожній його книжці — аромат східних прянощів та гіркої кави, присмак солодких поцілунків та життєвих втрат, відчуття надії та глибини людських душ і взаємин. «Дім, у якому жевріє світло» — не виключення.

Книжка вчить тому, що кохання не обов’язково треба шукати на краю світу, іноді достатньо просто повернути ключ у замку. Вона вчить цінувати кожен день свого життя та насолоджуватися кожною миттю, проведеною поряд із коханою людиною. 

Читайте також: Книги из школьной программы, которые стоит прочитать взрослым

 

«Рік хюґе по-данськи. Секрети найщасливішої країни у світі»

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 6

 

Купити 

Автор: Гелен Рассел

Видавництво: Vivat

Гелен Рассел — успішна лондонська кар’єристка, яка одного дня прокинулась зі впевненим бажанням кардинально змінити своє життя. Разом із чоловіком вона переїхала з галасливого мегаполісу до тихої та затишної данської провінції, а згодом змалювала свій дивовижний досвід у книжці.

Від виховання дітей до освіти молоді, від облаштунку осель до політичних поглядів, — Гелен Рассел досліджує життя місцевих, намагаючись вилучити з нього рецепт безтурботного життя по-данськи. І цей рецепт обов’язково спрацює, адже всі знають, що Данія, суто статистично, — одна з найщасливіших країн у світі.

 

«Рік у Провансі»

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 7

Купити 

Автор: Пітер Мейл

Видавництво: Vivat

Пітер Мейл — автор кількох світових бестселерів, проте перший і найголовніший — «Рік у Провансі». Саме ця книжка відкрила північ Франції для мільйонів туристів зі всіх куточків планети. Саме у ній Пітер Мейл розповів світу про райський куточок, де сонце — триста днів на рік, де ароматне рожеве вино із присмаком літа та затишні недільні ринки і, звісно, знамениті лавандові поля.

Книжка повна особистих вражень автора, адже заради життя у тихому селі на півночі Франції він одного разу покинув бізнес, продав будинок у мегаполісі, всі свої речі та залишив позаду звичне життя.

Читайте також: Сколько украинцев читали книги в 2019 году

 

«Добрі новини з Аральського моря»

7 книжок, які допоможуть відволіктися і повернути радість життя-Фото 8

Купити 

Автор: Ірена Карпа

Видавництво: #книголав

Свій роман відома українська письменниця почала писати кілька років тому, після переїзду у Париж. Прототипами його героїнь стали реальні жінки, зі своїми вадами та перевагами, основою для сюжету — справжнє життя, повне радості та гірких розчарувань.

У книзі є все: кохання та секс, брехня та зрада, пошук внутрішніх і зовнішніх меж, інтриги та вбивство, гроші та фешн. І ще в ній є фірмовий стиль Ірени Карпи, який підкорив тисячі українських читачок — сміливий та чесний, відвертий та чутливий.  

Статьи по теме