Актриса серіалу «Люся Інтерн» Віталіна Біблів розповіла, чому не любить жіночі тренінги

Комедійний серіал «Люся Інтерн» глядачі каналу «Україна» побачать вже наприкінці літа. Одну з головних ролей у 40-серійному ситкомі зіграла Віталіна Біблів. Актриса поділилася, чому не носить взуття на підборах, і розповіла про своє ставлення до жіночих тренінгів та марафонів.

Навіть у перервах між зйомками Віталіна Біблів встигала жартувати й корчити смішні пики перед об’єктивом фотокамери. Ця актриса – дуже енергійна, запальна та яскрава жінка. Її героїня в серіалі «Люся Інтерн» – головна медсестра на прізвисько Рупор, яка обожнює дивитися програму ведучого Олексія Суханова, любить золоті прикраси та постійно муштрує інтернів.

У житті Віталіна Біблів, як і її героїня, майже весь час проводить на роботі. Актриса не цікавиться «потоками», про які часто говорять на тренінгах.

Актриса серіалу «Люся Інтерн» Віталіна Біблів розповіла, чому не любить жіночі тренінги-Фото 1

«Мій «потік» ось тут, на знімальному майданчику. І він відбувається цілодобово, – пояснила Віталіна Біблів під час інтерв’ю для каналу «Україна». – Якби у мене був зайвий час або мене дійсно не влаштовувало те, яка я є, тоді, можливо, мені захотілося б сходити на такі тренінги, носити довгі сукні та яскраві прикраси. Але особисто я не отримую від цього задоволення. Я люблю сукні в стилі кантрі!»

До того ж, за словами актриси, через травму обох ніг їй не можна носити взуття на високих підборах. В іншому разі ноги так крутить, що вже не до жіночності, краси та «потоку».

Але якщо дівчина почувається комфортно в довгих сукнях та з яскравими прикрасами – це чудово! Віталіна Біблів зізналася, що навіть захоплюється такими людьми.

Актриса серіалу «Люся Інтерн» Віталіна Біблів розповіла, чому не любить жіночі тренінги-Фото 2

«Яскравий тому приклад – актриса Слава Красовська на проєкті «Люся Інтерн». У її героїні шпильки 13 см! При цьому спинка рівна, підборіддя підведене, волосок до волоска. Вона як королева. Така красуня! – поділилася Віталіна Біблів. – Я б так не змогла. А Слава мені у відповідь каже: «А я б так не змогла».

Актриса зізналася, що наразі її не цікавлять пошуки себе, які останнім часом стали дуже модними. «Але я не знаю, що буде через рік. Можливо, я скажу: «Беру участь! Беру й працюю над прийняттям себе», – поділилась актриса в інтерв’ю для каналу «Україна».

Дивіться прем’єру 40-серійного серіалу «Люся Інтерн» 30 серпня на каналі «Україна».

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме